Tymczasowa zmiana organizacji ruchu

W związku z organizacją imprez sportowych oraz w celu zachowania bezpieczeństwa ich uczestników, w weekend 16-17 czerwca nastąpi tymczasowe ograniczenie ruchu na odcinku ulicy Ignacego Łukasiewicza, a także na odcinku ul. Długiej.
Ograniczenia w ruchu drogowym będą przebiegały zgodnie z harmonogramem:
W piątek 15.06 od godz. 18:00 do soboty 16.06. do godz. 23.30 zostaje wyłączony z ruchu odcinek ul. I. Łukasiewicza – tj. od ulicy 7 czerwca 1991r. do ul. Kobiałka oraz na odcinku w okolicy Bramy nr 10 wjazd na teren Zakładu Produkcyjnego. Przejazd w obu kierunkach w tym przypadku zostanie poprowadzony przez parking sąsiadujący z ulicą Łukasiewicza.
W sobotę 16.06. w godzinach 8.00-16.00 zostaje tymczasowo wyłączony z ruchu odcinek ul. Długiej tj. od skrzyżowania z ul. Łukasiewicza do ul. Maszewskiej. Wyłączone z ruchu będą także drogi wewnętrzne na terenie PPPT, w tym także te, które wykorzystywane są obecnie jako czasowy objazd remontowanego odcinka ul. Łukasiewicza.
Odcinki dróg, na których zostaną wprowadzone tymczasowe ograniczenia, zostaną wygrodzone zaporami.

Zobacz kolejny artykuł

Pijany pieszy pod kołami ciężarówki

Gostynińscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło we wtorek, 18 września wieczorem w Pomarzankach. …

Plan pracy drogowców na 19 września

Starostwo płockie poinformowało o bieżących naprawach na drogach powiatu. Baza nr 1 Pomiar ruchu na …