Trzy wypadki, ponad 20 kolizji. To nie był spokojny weekend

W miniony weekend płoccy policjanci odnotowali 3 wypadki drogowe oraz 24 kolizje. Do najpoważniejszego zdarzenia doszło 27 grudnia w Bulkowie-Kolonii. – Do wypadku doszło na prostym odcinku drogi. Policjanci, którzy przybyli na miejsce, wstępnie ustalili, że kierujący oplem astrą mieszkaniec gminy Bulkowo stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi, po czym uderzył w przydrożne drzewo. W pojeździe podróżowało łącznie pięciu mężczyzn – wszyscy z gm. Bulkowo. W wyniku uderzenia w drzewo dwaj mężczyźni w wieku 31 lat zginęli na miejscu, jeden mężczyzna w wieku 19 lat doznał poważnych obrażeń ciała, natomiast dwaj mężczyźni w wieku 21 i 26 lat doznali obrażeń ciała, które jednak nie są bardzo poważne. Osoby ranne zostały przewiezione do szpitala w Płocku – informuje oficer prasowy płockiej policji st. asp. Krzysztof Piasek.
Dwie osoby zostały ranne w zderzeniu audi i fiata seicento w Wyszogrodzie. Jedna osoba ucierpiała w wypadku, do którego doszło w Ślepkowie Królewskim.
W ciągu weekendu policjanci zatrzymali 5 nietrzeźwych kierowców, a do izby wytrzeźwień odwieźli 40 osób.
27 grudnia nieznani sprawcy próbowali włamać się do centrum edukacji przy Al. Kobylińskiego. Dzień później na ulicy Tumskiej doszło do kradzieży pieniędzy i dokumentów. 29 grudnia nieznany sprawca próbował włamać się do samochodu zaparkowanego na ul. Morykoniego. Tego samego dnia wandal uszkodził audi A6 zaparkowane przy ul. Bielskiej.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Odnaleziono zaginionego mężczyznę

Płoccy policjanci odnaleźli 65-latka z Płocka. Leszek Wiśniewski został odnaleziony w Płocku, dzięki informacjom zamieszczonym …

Policja szuka zaginionego mężczyzny

Płoccy policjanci poszukują 65-letniego płocczanina – Leszka Wiśniewskiego. – Mężczyzna wyszedł na spacer 15 września …