Najnowsze informacje

Tragedia na drodze w Nowym Zamościu. Zginęły dwie osoby

Dwóch młodych mężczyzn zginęło w sobotę, 27 stycznia w wypadku na drodze wojewódzkiej nr 541 w Nowym Zamościu. Zderzyły się dwa samochody osobowe oraz ciężarówka.
Do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi poza obszarem zabudowanym. – Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że jadący w stronę Sierpca kierujący volkswagenem golfem wykonując manewr wyprzedzania kierowcy fiata punto zderzył się z nim, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się jeszcze z nadjeżdżającym z przeciwka kierującym ciężarowym volvo z naczepą. Po zderzeniu kierowca ciężarowego volvo zjechał do rowu, natomiast kierowca fiata wjechał do przydrożnego rowu, gdzie dachował – informuje oficer prasowy sierpeckiej policji st. asp. Krzysztof Kosiorek. – W wyniku czołowego zderzenia z ciężarówką 20-letni kierowca volkswagena oraz przewożony przez niego 17-letni pasażer zginęli na miejscu. Pozostali uczestnicy zdarzenia, w tym kierowca i pasażer fiata oraz kierowca volvo nie odnieśli poważniejszych obrażeń ciała. Badanie stanu trzeźwości kierującego fiatem i volvo potwierdziło, że byli trzeźwi.
Bliższe okoliczności wypadku drogowego będą wyjaśniali policjanci Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu pod nadzorem prokuratury rejonowej.
(jac)
Fot. KPP w Sierpcu

Zobacz kolejny artykuł

Wiejskie klimaty w zoo

Płocki Ogród Zoologiczny wraz z Wydziałem Kształtowania Środowiska UMP zapraszają na imprezę rodzinną „Wiejskie klimaty …

Piraci drogowi zatrzymani

W środę, 15 sierpnia płoccy policjanci odnotowali dwie kolizje, jedną w Płocku i jedną na …

Jeden komentarz

  1. i to jest tragedia?
    prędzej selekcja naturalna
    szkoda tylko kierowcy ciężarówki