Sylwestrowe bieganie nad Sobótką

Jeżeli ktoś jeszcze nie ma pomysłu na sylwestrowe przedpołudnie, to podpowiadamy, że może warto przed wieczornym wyjściem zrobić coś dla zdrowia i np. pobiegać. – Serdecznie zapraszamy do udziału w biegu wszystkich amatorów biegania, zawodniczki i zawodników różnych dyscyplin sportowych, również tych, którzy postanowili zmienić swój tryb życia – zaprasza szef klubu „Viktoria” Leszek Brzeski.
Tegoroczny bieg odbędzie się 31 grudnia o godzinie 11.00 (zalew Sobótka). Dla uczestników przygotowano bieg na dystansie 7 kilometrów (2 okrążenia wokół Sobótki). Zakończy się on sportowym podsumowaniem sezonu biegowego w Płocku i sylwestrową lampką szampana. Najlepszym zawodnikom wręczone zostaną puchary i nagrody.
Organizatorami biegu są Parafialno-Uczniowski Klub Sportowy „Viktoria” i Szkoła Mistrzostwa Sportowego w ZST w Płocku. Bliższych informacji udziela Leszek Brzeski – tel. 604 97 61 23. Zgłoszenia do biegu przyjmowane są pod numerem telefonu 24 364 27 39.
Sylwestrowe bieganie to impreza, która wpisuje się w cykl sportowych imprez w ramach akcji „Pobiegajmy w Płocku”. Do tej akcji zaliczają się również: Bieg Wiosny (Wagarowicza), Bieg Solidarności, Półmaraton Dwóch Mostów, Płocka Dycha, Bieg Tumski, Bieg Soczewka i Bieg Niepodległości.
rad

Zobacz kolejny artykuł

Świętujemy Niepodległość

21 września w Ogrodzie Jordanowskim odbędzie się Festyn rodzinny z okazji setnej rocznicy odzyskania przez …

Plan pracy drogowców na 21 września

Starostwo płockie poinformowało o bieżących naprawach na drogach powiatu. Baza nr 1 Pomiar ruchu na …