Świąteczny klimat w Galerii Mazovia

Galeria Mazovia przygotowała dla swoich klientów ciekawe propozycje spędzenia świątecznego czasu. Już w czwartek, 6 grudnia w godz. 9.00-19.00 najmłodsi będą mogli spotkać się ze Świętym Mikołajem oraz jego asystentami.
Dzieci będą mogły również odwiedzić magiczny dom wyjątkowego gościa i zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. Mikołaja będzie można spotkać w Mazovii w dni powszednie w godz. 16.00-18.00, natomiast w weekendy w godz. 12.00-18.00.
Również od czwartku, 6 grudnia dzieci będą mogły pisać listy ze swoimi najskrytszymi marzeniami. Spośród nich świąteczna komisja wybierze pięć najciekawszych, które zostaną wyróżnione atrakcyjnymi nagrodami. Aby wziąć udział w konkursie należy zgłosić się do specjalnego stoiska z paragonem o wartości min. 10 zł.
W galerii będzie można również wziąć udział w warsztatach rękodzieła bożonarodzeniowego. Podczas zajęć, które odbędą się 8, 14, 15 i 16 grudnia w godz. 13.00-18.00 będzie można stworzyć m.in.. stroiki, świeczniki oraz łańcuchy choinkowe.
(ek)

Zobacz kolejny artykuł

Policyjne kontrole na drogach

Dziś (środa, 15 maja) policjanci będą przede wszystkim sprawdzać stan techniczny pojazdów, stan trzeźwości kierujących …