Świąteczne statystyki: potrącona piesza, nietrzeźwi kierowcy i kradzieże

W czasie świąt Bożego Narodzenia płoccy policjanci odnotowali 13 kolizji drogowych. 25 grudnia na al. Piłsudskiego została potrącona piesza. – Policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, wstępnie ustalili, że kierujący volkswagenem golfem 25-letni mieszkaniec Płocka, na wysokości ul. Piłsudskiego 42, potrącił będącą na przejściu dla pieszych nieznaną kobietę. Piesza w stanie nieprzytomnym została przewieziona do szpitala. Policjanci prowadzą czynności w celu ustalenia tożsamości pieszej, gdyż nie miała ona przy sobie żadnych dokumentów. Jest to kobieta w wieku 60–65 lat, siwe włosy, ubrana w płaszcz do kolan, w kolorze zielonym, posiadała przy sobie klucze z brelokiem z napisem JADZIA. Osoby, które mogłyby pomóc w ustaleniu tożsamości kobiety, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku: tel. 24 266 16 00; 24 266 16 01 lub 997 – informuje rzecznik prasowy płockiej policji st. asp. Krzysztof Piasek.
W Bronowie Zalesiu, Chylinie, Kobylnikach i na ul. Łukasiewicza w Płocku policjanci zatrzymali nietrzeźwych kierowców.
W nocy z 23 na 24 grudnia w Gąbinie nieznany sprawca uszkodził szybę, a w Łącku złodzieje okradli domek letniskowy. Z 25 na 26 grudnia ktoś ukradł element ogrodzenia z ul. Batalionu Parasol. 26 grudnia nieznany sprawca włamał się do sklepu przy ul. Gierzyńskiego i ukradł alkohol.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Odnaleziono zaginionego mężczyznę

Płoccy policjanci odnaleźli 65-latka z Płocka. Leszek Wiśniewski został odnaleziony w Płocku, dzięki informacjom zamieszczonym …

Policja szuka zaginionego mężczyzny

Płoccy policjanci poszukują 65-letniego płocczanina – Leszka Wiśniewskiego. – Mężczyzna wyszedł na spacer 15 września …