Super pomysł dla seniorów – zapisz się do ASa

W Płocku prowadzone są już zapisy dla osób chcących dołączyć do grona członków Stowarzyszenia Na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS. Kto może wstąpić w jego szeregi? Każda osoba mająca powyżej 55. roku życia z Płocka i powiatu płockiego, która chce skorzystać z szerokiego pakietu korzyści i rabatów przygotowanych dla członków AS.
Osoby chcące zostać członkami Stowarzyszenia, mogą zapisywać się w Kapitalnym Sklepie (ul. Tumska 9), a już od 20 lutego zapisy będą przyjmowane w siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Obrońców Płocka 1920 lokal 20. Seniorzy zapisujący się do Stowarzyszenia ponoszą jednorazową opłatę za wydanie legitymacji w wysokości 15 zł. Szczegółowe informacje dotyczące zapisów zamieszczone są na stronie: http://aktywnysenior.org.pl/zapraszamy-seniorow-z-plocka-do-naszego-asa/ oraz pod numerem telefonu: 792 187 233.
Osoby dołączające do Stowarzyszenia Aktywny Senior mają zapewniony szeroki zakres pomocy i wsparcia: zakup obiadów w restauracji Gary Babci Krysi w Płocku w cenie 7 zł, dofinansowanie przy zakupie leków, dofinansowanie turnusów rehabilitacyjnych, wsparcie rzeczowe, wsparcie finansowe. Dla członków Stowarzyszenia organizowane są również imprezy integracyjne i wyjazdy turystyczne.
Aktywny Senior w Płocku będzie działał przy ul. Obrońców Płocka 1920 lok. 20. Tu powstaje już siedziba Stowarzyszenia wraz z Restauracją Gary Babci Krysi i salami zajęciowymi Centrum Aktywnego Seniora. – Już w na przełomie marca i kwietnia seniorzy z Płocka i powiatu płockiego będą mogli korzystać z pełnej oferty Stowarzyszenia także w Płocku. Zapraszamy do poznawania nas, naszej oferty i korzystania z pełnego pakietu przygotowanego dla naszych członków – mówi Rafał Chmielewski, prezes Stowarzyszenia Aktywny Senior.
rad

Zobacz kolejny artykuł

Spotkanie z historią w MMP

26 kwietnia (piątek) o godz. 16.30 w Kamienicy Secesyjnej Muzeum Mazowieckiego odbędzie się wykład poświęcony …