Strzelanina w klubie przy ul. Kościuszki

W sobotę, 7 lipca w klubie przy ulicy Kościuszki w Płocku został postrzelony mężczyzna. – Napastnik został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie, natomiast pokrzywdzony został przewieziony do szpitala. Nie mamy informacji, aby obrażenia zagrażały jego życiu. Policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności zaistniałego zdarzenia. Dziś podejrzany zostanie doprowadzony do sądu – mówi rzecznik prasowy płockiej policji asp. szt. Krzysztof Piasek.
Także w sobotę nieznany sprawca uszkodził w Bodzanowie plandekę samochodu ciężarowego. Straty oszacowano na około 3 tysiące złotych.
W niedzielę, 8 lipca złodziej włamał się do volkswagena golfa zaparkowanego przy ulicy Grabówka w Płocku Ukradł portfel z dokumentami. Straty oszacowano na około 150 złotych.
W ciągu minionego weekendu płoccy policjanci odnotowali 21 kolizji drogowych – 18 na ulicach Płocka i 3 na drogach powiatu. W Karwosiekach mundurowi zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Do izby wytrzeźwień odwieźli 26 osób.
W poniedziałek, 9 lipca do godziny 14.00 policjanci w radiowozie z wideorejestratorem będą dbać o bezpieczeństwo na drogach krajowych nr 60, 7 i 10 – trasa Płock – Załuski.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Plan pracy drogowców na 12 lutego

Starostwo płockie poinformowało o bieżących naprawach na drogach powiatu. Baza nr 1 Zimowe utrzymanie dróg …