Straż miejska szuka pracowników. Są cztery wolne miejsca

Stabilna praca, wynagrodzenie w terminie, odprowadzony ZUS, 40-godzinny tydzień pracy – to główne powody, dla których warto pracować w straży miejskiej. Są 4 wolne miejsca.
Kierownictwo Straży Miejskiej w Płocku podejmuje stałe działania mające na celu poprawę spokoju i porządku publicznego w mieście. Jednym z istotnych elementów tych działań jest utrzymanie stu procentowego zatrudnienia w jednostce.
Komendant Piotr Umiński zdecydował o uruchomieniu naboru do pracy w Straży Miejskiej w Płocku. Do 7 marca SM czeka na chętnych, którzy chcieliby dołączyć do naszego grona.
Ważne jest, aby kwalifikacje osób pełniących tą bardzo trudną społecznie służbę były jak najwyższe. O pracę w Straży Miejskiej mogą się starać osoby, które mają skończone 21 lat, polskie obywatelstwo, co najmniej średnie wykształcenie, a poza tym są sprawne i niekarane.
Chętni muszą dostarczyć komplet dokumentów m.in.: list motywacyjny, życiorys (cv), wypełniony kwestionariusz osobowy, kserokopię świadectw pracy i dokumentów potwierdzających wykształcenie i szereg oświadczeń.
Przyjęci do pracy funkcjonariusze będą pracować „na ulicy” legitymować, przyjmować interwencje od mieszkańców oraz zabezpieczać imprezy i uroczystości.
Wcześniej jednak muszą przejść postępowanie kwalifikacyjne. Uwaga! Do testów dopuszczeni będą ci, którzy złożą komplet poprawnie złożonych dokumentów. Potem będzie sprawdzian sprawności fizycznej kandydatów i rozmowa kwalifikacyjna.
Osoby zainteresowane podjęciem pracy w płockiej straży miejskiej więcej informacji znajdą na stronie www.straz.bip.ump.pl oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie SM przy ul. Otolińskiej 10. W razie jakichś trudności z wydrukowaniem formularzy ze strony internetowej, wątpliwości czy dodatkowych pytań związanych z naborem można dzwonić pod numery telefonów 24 366 03 10, 24 364 70 43.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Pijany pieszy pod kołami ciężarówki

Gostynińscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło we wtorek, 18 września wieczorem w Pomarzankach. …

Plan pracy drogowców na 19 września

Starostwo płockie poinformowało o bieżących naprawach na drogach powiatu. Baza nr 1 Pomiar ruchu na …