Startup Europe Week zawita do Płocka

Już w najbliższą środę, 7 marca w Płocku odbędzie się Startup Europe Week. – Startup Europe Week to inicjatywa promowana przez Komisję Europejską, która ma na celu wspieranie przedsiębiorczości, a szczególnie rozwoju młodych przedsiębiorców w różnych regionach Europy. Formuła projektu dostosowana jest do specyfiki naszego kontynentu i kładzie nacisk na rolę lokalnego środowiska; ma też pozwolić na stworzenie platformy dialogu pomiędzy startupami i przedsiębiorcami a inwestorami, przedstawicielami samorządów lokalnych czy instytucjami otoczenia biznesu – informuje organizatorka Małgorzata Gontarek. – Organizatorami wydarzenia są Fundacja Pracy Narodów oraz Fundacja Startup Poland, które działają na rzecz rozwoju ekosystemu startupowego w Polsce i łączą siły przy realizacji wydarzenia. Patronat nad wydarzeniem objęły takie podmioty jak m.in: Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Samorząd Województwa Mazowieckiego.
Wydarzenie odbędzie się 7 marca (środa), w sali konferencyjnej Orlen Areny (I piętro), w godzinach: 9:30-16:30. Wydarzenie jest bezpłatne.
Strona wydarzenia: www.f6s.com/sew18plock, strona wydarzenia na Facebooku: www.f6s.com/sew18plock. Kontakt do organizatorów: s.szczepaniak@fwn.org.pl, m.gontarek@startuppoland.org.
(jac)

 

Zobacz kolejny artykuł

Odnaleziono zaginionego mężczyznę

Płoccy policjanci odnaleźli 65-latka z Płocka. Leszek Wiśniewski został odnaleziony w Płocku, dzięki informacjom zamieszczonym …

Policja szuka zaginionego mężczyzny

Płoccy policjanci poszukują 65-letniego płocczanina – Leszka Wiśniewskiego. – Mężczyzna wyszedł na spacer 15 września …