Najnowsze informacje

Od środy ulica Bielska zamknięta dla ruchu

W najbliższą środę, 8 listopada, na co najmniej trzy dni całkowicie zamknięty zostanie przejazd ul. Bielską w rejonie powstającego węzła obwodnicy Płocka. Rozpocznie się asfaltowanie przebudowywanej na tym odcinku ulicy. Każdego z tych trzech dni ulica pozostanie zamknięta od godz. 9.00 do 17.00.
W środę – czyli pierwszego dnia – prace będą trwały na odcinku od pętli autobusowej przy cmentarzu komunalnym do ronda na skrzyżowaniu z ul. Wiadukt. Oznacza to, że nieprzejezdne pozostanie tego dnia skrzyżowanie ul. Bielskiej z Sierpecką.
W czwartek – drugiego dnia – we wspomnianych godzinach prace będą trwały na odcinku od skrzyżowania z ul. Sierpecką do wyremontowanego już odcinka ul. Bielskiej obok giełdy samochodowej. I odcinek ten pozostanie nieprzejezdny, natomiast przejezdne będzie już skrzyżowanie Bielskiej z ul. Sierpecką.
W piątek, 10 listopada z kolei nieprzejezdny stanie się od godz. 9.00 odcinek ul. Bielskiej od skrzyżowania z ul. Wiadukt do skrzyżowania z ul. Sierpecką. – Przepraszamy za utrudnienia, ale chcemy wykorzystać sprzyjającą jeszcze takim pracom pogodę. Choć nie da się do końca wykluczyć, że terminy – właśnie z powodu pogody – mogą się wydłużyć i część prac przesunie się na weekend – tłumaczy Hubert Woźniak z ratuszowego zespołu współpracy z mediami.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Uwaga na oszustkę podającą się za pracownicę wodociągów

19 lipca w jednym z bloków na osiedlu Tysiąclecia nieznana kobieta przedstawiając się za pracownika …

Wypadek w Wyszogrodzie

W środę, 18 lipca doszło do wypadku w Wyszogrodzie. – Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, …