Koncert dla seniorów luty 2019

Spotkania z kulturą dla seniorów – kolejna edycja projektu ORLENU

​„Wspomnień Czar” to tytuł koncertu, którym PKN ORLEN inauguruje drugi już sezon spotkań płockich seniorów  ze sztuką teatralną. Spektakl odbędzie się tradycyjnie w SDK-u PSM L-W we wtorek 12 marca o godz. 13:00, a bezpłatne wejściówki  można odbierać od czwartku 7 marca od godz. 12:00.
– To koncert, który na długo pozostaje w pamięci widza. Niezwykle utalentowana i charyzmatyczna Beata Deutschman, wprowadza widza w świat największych przebojów Anny Jantar. W czasie koncertu usłyszymy takie piosenki jak: „Staruszek Świat”, „Tyle słońca w całym mieście”, „Będziesz mój”, „Nic nie może przecież wiecznie trwać” i wiele innych – zapewniają organizatorzy koncertu. Beata Deutschman jest na co dzień aktorką Teatru Zagłębia w Sosnowcu oraz laureatką Złotej Maski  (nagroda dla najlepszej aktorki województwa).  –Jej koncert jest wyjątkowym wydarzeniem przenoszącym widza w świat ponadczasowej wokalistki Anny Jantar – dodają organizatorzy.
Przeboje Zbigniewa Wodeckiego usłyszymy w interpretacji i w wykonaniu Stanisława Witomskiego, aktora Teatru Wit-Wit i wieloletniego artysty Teatru Muzycznego w Gliwicach. Koncert „Zacznij od Bacha” to wybór najbardziej lubianych i najpopularniejszych piosenek wspaniałego artysty, którego wielka kariera rozpoczęła się z początkiem lat siedemdziesiątych i trwała nieprzerwanie przez kolejne cztery dekady.  Podczas koncertu oprócz piosenki tytułowej, usłyszymy między innymi: „Z tobą chcę oglądać świat”, „Lubię wracać tam gdzie byłem”, „Izolda”, a także słynne „Chałupy welcome to”.
ORLEN DLA PŁOCKA  – KULTURA Z PASJĄ to projekt realizowany z myślą o emerytach i rencistach z  naszego miasta. W tym roku seniorzy będą mogli oglądać przedstawienia i koncerty 7-krotnie. Od marca do czerwca oraz od września do listopada (z wakacyjną przerwą).
Po odbiór bezpłatnych wejściówek zapraszamy do SDK PSM L-W przy ul. B. Krzywoustego 3 w czwartek, 7 marca. Zaproszenia wydawane będą od godziny 12.00 do wyczerpania limitu. Jednocześnie informujemy, iż jedna osoba może otrzymać maksymalnie dwie wejściówki.
Szczegółowy regulamin „ORLEN DLA PŁOCKA  – KULTURA Z PASJĄ” dostępny jest do wglądu w Spółdzielczym Domu Kultury PSM L-W oraz na stronie internetowej pod adresem www.psmlw.pl

opr. (jb)

Zobacz kolejny artykuł

Strażnicy miejscy na rowerach

Ma być szybko, skutecznie i ekologicznie. Dziś sezon na rowerowe patrole rozpoczęli płoccy strażnicy miejscy. …