Przystanek Hollywood_plakat

Spektakl dla seniorów

W czwartek, 6 czerwca od godz. 12.00 można odebrać bezpłatne zaproszenia na przedstawienie musicalowe „Przystanek Hollywood” w wykonaniu artystów Teatru Muzycznego IWIA z Gliwic. Spektakl zostanie wystawiony na scenie SDK we wtorek, 11 czerwca. Inicjatorem i sponsorem spotkań ze sztuką teatralną w Płocku jest PKN ORLEN, który już po raz czwarty w tym roku zaprasza seniorów do obejrzenia bezpłatnego spektaklu.
On i ona to przyjaciele z sąsiedztwa, którzy roztaczają marzenia o dobrym, szczęśliwym, bogatym życiu i karierze w świecie wielkiego ekranu Hollywood. Snują cudowne wyobrażenia o byciu choć na chwilę gwiazdami filmowymi na przykład z „Dirty Dancing”, „Grease”, „Bodyguard”, „Vabank”, „Mission Impossible” czy „Desperado” i wierzą, że historie opowiadane w piosenkach ich bohaterów, zmienią na zawsze życie w cudowną baśń.
Akcja pełna dowcipu, humoru i interakcji z widzem, przepełniona dynamizmem barw i kostiumów, sprawia, że czas spędzony na musicalu „Przystanek Hollywood”, na nowo rozbudzi w każdym dziecięce pragnienia o byciu gwiazdą wielkiego formatu.
Seniorzy zainteresowani spektaklem bezpłatne wejściówki mogą odebrać w SDK PSM L-W przy ul. B. Krzywoustego 3 w czwartek, 6 czerwca. Zaproszenia wydawane będą od godziny 12.00 do wyczerpania limitu. Jedna osoba może otrzymać maksymalnie dwie wejściówki. Szczegółowy regulamin projektu dostępny jest do wglądu w Spółdzielczym Domu Kultury PSM L-W oraz na stronie internetowej pod adresem www.psmlw.pl
Przypomnijmy, że ORLEN DLA PŁOCKA – KULTURA Z PASJĄ to projekt realizowany z myślą o emerytach i rencistach z naszego miasta. Jego inauguracja odbyła się w marcu 2018 r. W tym roku seniorzy będą mogli obejrzeć przedstawienia i koncerty siedmiokrotnie (po wakacyjnej przerwie spektakle powrócą we wrześniu).

Przystanek Hollywood_plakat

Zobacz kolejny artykuł

Niebezpieczny pożar lasu – ogień przemieszczał się w kierunku budynków

W środę, 5 czerwca w godzinach popołudniowych strażacy z OSP Słubice otrzymali informację o pożarze …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.