Sierpecka policja szuka zaginionego mężczyzny

Sierpeccy policjanci od poniedziałku, 6 listopada poszukują obywatela Ukrainy Kyrylo Vozniuka, lat 25, zamieszkałego czasowo w Sierpcu. – Według wstępnych informacji mężczyzna w dniu 4 listopada bieżącego roku około godziny 22.00 wyszedł z miejsca swojego zamieszkania w Sierpcu z zamiarem udania się na dyskotekę do miejscowości Borkowo Kościelne, gdzie najprawdopodobniej dotarł i był uczestnikiem dyskoteki. Do chwili obecnej mężczyzna nie powrócił do miejsca swojego zamieszkania, jak również nie skontaktował się ze swoim pracodawcą, który zgłosił jego zaginięcie w poniedziałek, 6 listopada – relacjonuje oficer prasowy sierpeckiej policji asp. Krzysztof Kosiorek.
Rysopis zaginionego: wzrost 185 cm, waga około 70 kg, oczy jasne, sylwetka średnia, włosy krótkie proste szpakowate, twarz okrągła, nos średni. W chwili zaginięcia ubrany był: w szarą bluzę bez kaptura, jasne dżinsy z joggery, siwe buty typu adidas, czapka dżokejka siwa Nike, kurtka ortalionowa z kapturem w kolorze granatowym.
Ktokolwiek widział tego mężczyznę lub wie o miejscu jego przebywania, proszony jest o niezwłoczny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sierpcu, tel. 24 265 82 00 lub najbliższą jednostką policji pod bezpłatnym numerem alarmowym 997 lub 112.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Świętujemy Niepodległość

21 września w Ogrodzie Jordanowskim odbędzie się Festyn rodzinny z okazji setnej rocznicy odzyskania przez …

Plan pracy drogowców na 21 września

Starostwo płockie poinformowało o bieżących naprawach na drogach powiatu. Baza nr 1 Pomiar ruchu na …