Rolnik spod Płocka szuka żony w popularnym programie TVP

„Rolnik szuka żony” to jeden z programów, którzy cieszy się w Polsce bardzo dużą popularnością. Właśnie rozpoczęła się VI edycja programu, w telewizji mogliśmy już zobaczyć odcinek 0. To właśnie w nim pojawia się 10 kandydatów, którzy zostali wytypowani spośród setek osób, które zgłosiły się do programu. Wśród nich pojawił się również rolnik mieszkający w gminie Radzanowo – pan Paweł.


Misją programu jest pomoc w znalezieniu „drugiej połówki” samotnym rolnikom i rolniczkom. To opowieść o tym, że nie warto rezygnować z poszukiwania miłości. Odcinek „0” to wstęp do programu. Jego bohaterowie będą teraz czekali na listy od osób, które są zainteresowane spotkaniem z nimi. Losy pięciu bohaterów, którzy otrzymają ich najwięcej będziemy śledzić w programie.
Paweł w programie opowiedział o sobie i o tym dlaczego zgłosił się do niego. Rolnik ma 30 lat, jest rozwodnikiem. Jak przyznał, jego największym szczęściem jest jego 5-letni synek. Poszukuje kobiety samodzielnej, czułej i rodzinnej.

Więcej informacji o Pawle znajdziecie tutaj: https://rolnikszukazony.vod.tvp.pl/42176598/pawel-30-lat

Paweł zyskał sympatię prowadzącej program Marty Manowskiej. – Paweł to świetny, wrażliwy facet, który naprawdę szuka miłości. Mam nadzieję, że udział w naszym programie pomoże mu ją znaleźć. Dziewczyny, piszcie! – zachęca Marta Manowska.

Przypominamy, że w programie będziemy śledzić losy pięciu uczestników. O tym, czy zobaczymy Pawła w programie, zdecyduje liczba wysłanych do niego listów. Aby to zrobić należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie www.rolnikszukazony.tvp.pl i wysłać list ze zdjęciem na adres skr. poczt. 67, 02-741, U.P. 121 Warszawa z dopiskiem „Paweł”.

 

(ek)

Fot. FremantleMedia Polska

Zobacz kolejny artykuł

Plan pracy drogowców na 25 czerwca

Starostwo płockie poinformowało o bieżących naprawach na drogach powiatu. Baza nr 1 Wymiana przepustu drogowego …