Robisz zakupy? Sprawdź Twój e-PIT

W sobotę 16 marca, w godzinach 12.00-20.00, w Galerii Wisła na dwóch specjalnie przygotowanych stanowiskach dyżur będą pełnić pracownicy Urzędu Skarbowego w Płocku, którzy pomogą klientom sprawdzić, poprawić i zaakceptować dane w usłudze Twój e-PIT.
Aby skorzystać z usługi Twój e-PIT niezbędne są następujące dane: PESEL (albo NIP i data urodzenia); kwotę przychodu z zeznania PIT za rok 2017; wszystkie informacje o przychodach otrzymane od płatników za 2018 rok (np. PIT-11, PIT-8C); kwotę nadpłaty/podatku do zapłaty z deklaracji za 2017 rok lub Profil Zaufany.
Z darmowego rozliczenia PIT-37 lub PIT-38 w ramach usługi Twój e-PIT skorzystać mogą klienci robiący zakupy w Galerii Handlowej Wisła. W galerii nie będą przyjmowane zeznania w formie papierowej. Twój e-PIT to automatycznie przygotowane przez system zeznanie na podstawie danych zgromadzonych przez administrację skarbową. Więcej informacji zamieszczonych jest na: podatki.gov.pl
Dla osób chcących skorzystać z tej formy złożenia zeznania rocznego jest taka możliwość w Centrum Obsługi Urzędu Skarbowego w Płocku. Tu udostępnione są dwa specjalnie przygotowane stanowiska komputerowe, umożliwiające m.in. wysłanie deklaracji za pomocą usługi Twój e-PIT.

rad

Zobacz kolejny artykuł

Strażnicy miejscy na rowerach

Ma być szybko, skutecznie i ekologicznie. Dziś sezon na rowerowe patrole rozpoczęli płoccy strażnicy miejscy. …