W poniedziałek złodzieje nie próżnowali

W ciągu minionej doby płoccy policjanci odnotowali sześć kolizji drogowych – pięć na ulicach Płocka i jedną w powiecie. W Pilichowie – gmina Bulkowo policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Do izby wytrzeźwień mundurowi odwieźli dziewięć osób.
Pomiędzy 5 a 6 listopada w Pilichowie złodzieje ukradli ładowarkę teleskopową JCB. Straty oszacowano na około 100 tysięcy złotych.
6 listopada nieznany sprawca włamał się do volkswagena zaparkowanego przy ulicy Wyszogrodzkiej w Płocku. Ukradł torbę z dokumentami.
Także wczoraj złodziej włamał się do szafki ubraniowej w jednej z siłowni przy ulicy Wyszogrodzkiej. Ukradł odzież i dokumenty. Straty oszacowano na około 500 złotych.
Również w poniedziałek nieznany sprawca ukradł portfel z mercedesa zaparkowanego przy ulicy Bielskiej. Auto było otwarte.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Odnaleziono zaginionego mężczyznę

Płoccy policjanci odnaleźli 65-latka z Płocka. Leszek Wiśniewski został odnaleziony w Płocku, dzięki informacjom zamieszczonym …

Policja szuka zaginionego mężczyzny

Płoccy policjanci poszukują 65-letniego płocczanina – Leszka Wiśniewskiego. – Mężczyzna wyszedł na spacer 15 września …

Jeden komentarz

  1. Dobry artykul, sami uwielbiamy sport, takze jak kazda aktywnosc fizyczna. Przy okazji polecamy takze sklep naszej marki: https://extremehobby.eu