Pomóżmy znaleźć zwyrodnialca!!! NAGRODA

Płocki oddział Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami na swojej facebookowej stronie dodał wstrząsający wpis. Wolontariusze powiadomieni przez spacerowiczkę odkryli zwłoki psa znajdujące się w Wiśle na wysokości ulicy Gmury. Pies dryfował w rzece, miał skrępowane tylne łapy. Został przywiązany do siatki zabezpieczającej skarpę. Prawdopodobnie żył, gdy zostawiono go w rzece.

https://www.facebook.com/tozplock/posts/2281999042054890

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami prosi o pomoc w odnalezieniu zwyrodnialca, który w bestialski sposób zabił zwierzę. – To był duży pies. Nawet jeśli był gdzieś uwiązany, nie wychodził na spacery, to są przecież sąsiedzi, ludzie się wzajemnie odwiedzają, przechodzą obok domów, gdzie widać biegające bądź siedzące w kojcach psy. Nie bądźcie obojętni. Oprócz słów zacznijmy wspólnie działać. Pies był przywiązany do skarpy, a więc nie spłyną rzeką, musiał mieszkać najdalej w okolicach Płocka, jeśli nie w samym mieście – apeluje płocki oddział TOZ.

Za wskazanie mordercy psa została wyznaczona nagroda ufundowana przez osobę prywatną.

(ek)

Fot. TOZ Oddział Płock

Zobacz kolejny artykuł

Policyjne kontrole na drogach

Dziś (środa, 15 maja) policjanci będą przede wszystkim sprawdzać stan techniczny pojazdów, stan trzeźwości kierujących …