Pomóżmy płocczance zdobyć tytuł Miss !

Pochodząca z naszego miasta Aleksandra Ziółkowska z dumą reprezentuje Płock w konkursie Miss Warszawy. To właśnie w Płocku stawiała swoje pierwsze kroki w świecie mody. Teraz walczy o koronę miss Warszawy oraz start w prestiżowym konkursie Miss Polski. Kandydatki mogą zdobyć również tytuł Miss Publiczności. Właśnie w tym możemy pomóc płocczance – wystarczy, że oddamy na nią swój głos.
20-letnia Aleksandra jest absolwentką III Liceum Ogólnokształcącego, a obecnie studentką drugiego roku bezpieczeństwa żywności na SGGW. Wygrana w konkursie gwarantuje możliwość udziału w kolejnej walce, tym razem o koronę Miss Polski.


Gala Miss Warszawy 2019 odbędzie się w poniedziałek, 6 maja w teatrze Kamienica w Warszawie. Oprócz tytułu, o który kandydatki powalczą tego wieczoru, każda z nich ma możliwość zdobyć tytuł Miss Publiczności. W tym przypadku wszystko jest w rękach publiczności, która może głosować na swoje faworytki.
Wszytko odbywa się za pomocą SMS’ow, każdy z nas ma możliwość zagłosować na płocczankę zgodnie z instrukcją zamieszczoną w linku – https://www.misspolski.pl/warszawa/.
Głosowanie podzielone jest na dwie tury. Pierwsza eliminuje siedem kandydatek, w grze pozostaje pozostałe 10, spośród których ostatecznie wyłoniona zostanie Miss Publiczności. Pierwsza tura zakończy się w czwartek, 25 kwietnia o godz. 20.00, zaś tura druga rozpocznie się w piątek, 26 kwietnia o 10.00 i zakończy w niedzielę, 5 maja o 0.00.
Dodatkowo głosy na Aleksandrę Ziółkowską można oddawać w bezpłatnym głosowaniu ma stronie Plejady, gdzie kandydatki również mogą zawalczyć o tytuł Miss Plejady:
https://plejada.pl/zdjecia-gwiazd/miss-warszawy-2019-wybierz-miss-plejady-ruszylo-glosowanie/wx0ep13

(ek)
fot. Wojtek Mosiołek

Zobacz kolejny artykuł

Strażnicy miejscy na rowerach

Ma być szybko, skutecznie i ekologicznie. Dziś sezon na rowerowe patrole rozpoczęli płoccy strażnicy miejscy. …