Policja szuka sprawcy wypadku

Policjanci z Komisariatu Policji w Płocku zwracają się do świadków wypadku drogowego o kontakt, w celu ustalenia dokładnych okoliczności zdarzenia oraz sprawcy, który zbiegł z miejsca wypadku.
Do zdarzenia doszło 8 grudnia około godziny 16.05 w Płocku na al. Armii Krajowej, w rejonie skrzyżowania z ul. Hubalczyków. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nieznana kobieta w wieku około 30–40 lat, szczupłej budowy ciała, włosy jasny blond do ramion, kierując samochodem toyota RAV 4 koloru ciemnego o numerze rejestracyjnym rozpoczynającym się prawdopodobnie od WF… doprowadziła do potrącenia pieszej znajdującej się na oznakowanym przejściu dla pieszych, po czym odjechała z miejsca zdarzenia.
W związku z powyższym policjanci prowadzący postępowanie w tej sprawie zwracają się z apelem do świadków, którzy widzieli zdarzenie lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat, aby skontaktowali się z Komisariatem Policji w Płocku przy ul. Armii Krajowej 62, 09-409 Płock lub telefonicznie: 24 266 16 85; 24 266 16 72.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Pijany pieszy pod kołami ciężarówki

Gostynińscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło we wtorek, 18 września wieczorem w Pomarzankach. …

Plan pracy drogowców na 19 września

Starostwo płockie poinformowało o bieżących naprawach na drogach powiatu. Baza nr 1 Pomiar ruchu na …