Pobicie kobiety. 36-letni podejrzany trafił do aresztu

Płoccy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn w związku z pobiciem 26-letniej kobiety. Zebrany w sprawie materiał dowody pozwolił na przedstawienie jednemu z nich zarzutu spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oraz znęcania. Oprawca, decyzją sądu, został aresztowany na trzy miesiące.
W miniony wtorek w nocy do Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Radomiu wpłynęła informacja, że w jednym z płockich mieszkań mężczyzna bije kobietę. Natychmiast na miejsce skierowane zostały służby, w tym również pogotowie, które z licznymi obrażeniami ciała zabrało do szpitala przebywającą w mieszkaniu 26-letnią kobietę.
Policjanci szybko podjęli działania, aby zatrzymać sprawcę, bądź też sprawców dotkliwego pobicia płocczanki. Funkcjonariusze zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 36, 37 i 51 lat, którzy mogli mieć związek ze zdarzeniem. W chwili zatrzymania wszyscy byli nietrzeźwi. – Po wytrzeźwieniu zatrzymanych i ich przesłuchaniu, policjanci wykonali szereg czynności, które ostatecznie doprowadziły do ustalenia sprawcy przestępstwa wobec młodej płocczanki. Oprawcą okazał się 36-letni partner kobiety, który za inne przestępstwa siedział już więzieniu – informuje rzecznik prasowy płockiej policji sierż. szt. Marta Lewandowska. – Zebrany w sprawie materiał dowodowy został przekazany do płockiej prokuratury, która na jego podstawie wystąpiła z wnioskiem do sądu o zastosowanie wobec sprawcy tymczasowego aresztowania. Wczoraj sąd przychylił się do wniosku prokuratora i aresztował mężczyznę na okres trzech miesięcy. Teraz ponownie może trafić do więzienia na okres nie krótszy niż 3 lata. Pozostali dwaj mężczyźni decyzją prokuratora zostali zwolnieni.

(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży

W miniony poniedziałek, w niespełna dwie godziny po otrzymaniu zgłoszenia, policjanci z Komisariatu Policji w …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.