Płocki raport drogowy 15 kwietnia

Informujemy, gdzie 15 kwietnia 2019 r. będą prowadzone naprawy na ulicach w Płocku. Zamknięte dla ruchu odcinki ul. Borowickiej.

Naprawy dróg i chodników będą dziś prowadzone na ulicach:

– KOLEJOWA – naprawa ubytków w jezdni,

– BATALIONU PARASOL – naprawa ubytków w jezdni,

– WYSZOGRODZKA – naprawa ubytków w jezdni,

– ZBOŻOWA – MOŚCICKIEGO (łącznik)  – naprawa ubytków w jezdni,

– ŻWIRKI I WIGURY – naprawa chodnika,

-MIODOWA – naprawa opaski jezdni,

– MOŚCICKIEGO – naprawa opaski jezdni,

-GRABÓWKA – naprawa odwodnienia drogi rowerowej,

-DOBRZYKOWSKA – naprawa odwodnienia drogi rowerowej.

 

Borowicka

Od 17.10.2018 r do 15.06.2019 r. będzie realizowana inwestycja drogowa związana z budową ul. Borowickiej. Na czas budowy ulica Borowicka na odcinku od skrzyżowania z ul. Botaniczną do skrzyżowania z ulicami Parcele – Wierzbowa – Liściasta będzie zamknięta dla ruchu. Możliwy będzie wyłącznie dojazd do posesji.

W związku z zamknięciem dla ruchu ulicy Borowickiej w rejonie pętli Borowiczki na czas przebudowy od środy 24 października 2018 r. do odwołania (zakończenie robót wyznaczono wstępnie na czerwiec 2019 r.) autobusy linii 3, 4, 35, 37 i N1 dojeżdżać będą tylko do przystanku Borowiczki, park 02. W kierunku centrum autobusy linii 3, 4, 35, 37, N1 i N3 rozpoczną trasę na przystanku Borowiczki, park 01. Uruchomiona zostanie linia komunikacji zastępczej x3 na trasie: Borowiczki, park 02 (przesiadka z autobusów dojeżdżających z centrum) – Zakole – Botaniczna 02 i z powrotem: Botaniczna 01 (początek trasy na przystanku w kierunku centrum) – Zakole – Borowiczki, park 01 (przesiadka na autobusy w kierunku centrum).

Wybrane kursy linii x3 realizowane będą po trasie: Botaniczna – Zakole – Borowiczki, park 01 – Młyńska – Sielska – Kasztanowa – Wiosenna – Św. Huberta i z powrotem: Św. Huberta – Parcele – Wiosenna – Kasztanowa – Sielska – Młyńska – Borowiczki, park 02 – Zakole – Botaniczna.

Zobacz kolejny artykuł

Wyszedł z domu i nie wrócił

Rodzina straciła kontakt z 83-letnim Józefem Jaglińskim z Płocka. Mężczyzna w poniedziałek (24 czerwca) w …