Płocczanie wybiorą najpiękniejszą witrynę świąteczną

Do 6 grudnia czekamy na zgłoszenia w konkursie na najpiękniejszą witrynę świąteczną. Zachęcamy do współtworzenia w mieście niezapomnianej, magicznej atmosfery.
Warunkiem udziału w konkursie jest wypełnienie karty zgłoszenia i przesłanie jej drogą elektroniczną na adres: estetyka@plock.eu lub złożenie jej w Biurze Obsługi Klienta w Urzędzie Miasta Płocka (wejście od ul. Zduńskiej, stanowisko nr 5). – Do konkursu mogą zgłaszać się osoby posiadające tytuł prawny do lokalu handlowo-usługowego bezpośrednio dostępnego z przestrzeni publicznej, położonego w granicach administracyjnych Płocka lub osoby uprawnione do ich reprezentowania – informuje ratuszowy zespół współpracy z mediami. – W tym roku, po raz pierwszy w historii konkursu, oprócz nagrody głównej przyznana zostanie także nagroda publiczności. O tym, do kogo trafi, płocczanie zadecydują w głosowaniu za pośrednictwem SMS.
Na zgłoszenia witryn organizatorzy czekają do 6 grudnia. Faworyta wybierze Zespół ds. Estetyki Miasta. Głosowanie publiczności za pośrednictwem SMS potrwa od 10 do 13 grudnia. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 16 grudnia podczas Wigilii przed Ratuszem.
Zwycięzcy konkursu głównego oraz konkursu publiczności otrzymają po 500 zł.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Małachowiacy zapraszają na koncert. Zbierają na budowę pomnika patrona szkoły

W sobotę , 18 maja, w auli płockiej Małachowianki odbędzie się wyjątkowy koncert. Każdy, kto …