Piraci drogowi zatrzymani

W środę, 15 sierpnia płoccy policjanci odnotowali dwie kolizje, jedną w Płocku i jedną na terenie powiatu. Funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwego kierowcę w Bielsku, a także doprowadzili sześć osób do izby wytrzeźwień.
Policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami dwóm kierowcom. – 15 sierpnia w godzinach popołudniowych, na terenie gminy Mała Wieś, policjanci płockiej drogówki zatrzymali prawo jazdy 21-letniemu kierowcy. Kierujący oplem przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 85 km/h. Oprócz zatrzymania uprawnień, 21-latek został ukarany mandatem. Prawo jazdy stracił także 33-latek, który na terenie Płocka poruszał się z prędkością 111 km/h, przekraczając tym samym prędkość o 61 km/h – informuje p.o. oficera prasowego płockiej komendy sierż. sztab. Marta Lewandowska.
W czwartek, 16 sierpnia policjanci płockiej drogówki będą dbać o bezpieczeństwo w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem na terenie miasta Płocka, na trasie Płock – Dobrzyków oraz na drodze krajowej nr 62.
(ek)

Zobacz kolejny artykuł

Młodzi pianiści Paderewskiemu

19 listopada w szkole muzycznej odbędzie się koncert uczniów klas fortepianu PSM i OSM poświęcony …

Niebezpiecznie na drogach

W piątek, 16 listopada płoccy policjanci odnotowali dwa wypadki drogowe. Do pierwszego doszło w Płocku …