Piosenki Edith Piaf w Domu Darmstadt

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki zaprasza na kolejne „Spotkania z balladą”. W najbliższą sobotę (9 lutego) w Domu Darmstadt odbędzie się koncert zatytułowany „Piaf po polsku” w wykonaniu aktorki Doroty Lulki. Ostatnie bilety można jeszcze kupić w Bileterii POKiS.
„Piaf po Polsku” to koncert najpiękniejszych utworów francuskiej piosenkarki Edith Piaf śpiewanych w polskich tłumaczeniach Andrzeja Ozgi i Wojciecha Młynarskiego. Na niepowtarzalny klimat koncertu wpływają fascynujący głos wokalistki, subtelne aranżacje utworów, wirtuozeria akordeonu oraz – przede wszystkim – wysokiej próby interpretacje aktorskie Doroty Lulki, grającej tytułową rolę w kultowym, gdyńskim spektaklu „Piaf”. Artystka, która prowadzi cały koncert, opowiada o zawiłym życiu Edith Piaf nawiązując z widownią niemal intymny kontakt.

Dorota Lulka szerszej publiczności znana jest z występów w takich produkcjach jak „Lokatorzy”, „Klan”, „M jak Miłość” czy „Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł”. Podczas sobotniego koncertu na scenie towarzyszyć jej będą muzycy: Paweł Nowak (akordeon) oraz Maciej Sadowski (kontrabas).
Koncert „Piaf po polski” odbędzie się w najbliższą sobotę 9 lutego o godzinie 18 w Domu Darmstadt (pl. Stary Rynek 8). Bilety w cenie 30 zł w przedsprzedaży (40 zł w dniu koncertu, do kupienia w Domu Darmstadt) można jeszcze kupić w Bileterii POKiS (ul. Jakubowskiego 10).

Zobacz kolejny artykuł

Podejrzany o uszkodzenie samochodów w rękach policji

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu zatrzymali 32- latka, który w ubiegły weekend uszkodził …