Najnowsze informacje

Napad na stację paliw w Gąbinie – aktualizacja

Płocka policja potwierdza, że dziś (piątek, 20 kwietnia) około godziny 4.50 doszło do napadu na stację paliw przy ulicy Składkowskiego w Gąbinie. Mężczyzna zażądał od personelu stacji paliw wydania pieniędzy. Gotówkę zabrał i uciekł. – Trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności zdarzenia i zatrzymania sprawcy. Na razie nie udzielamy więcej informacji w tej sprawie – informuje rzecznik prasowy płockiej policji asp. szt. Krzysztof Piasek.
Z dotychczasowych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że do budynku stacji paliw wszedł ubrany na czarno, zamaskowany mężczyzna. – W ręku trzymał przedmiot przypominający broń. Wymusił na pracownikach wydanie kilkuset złotych – dodaje Krzysztof Piasek.
Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które przed godziną 5.00 przejeżdżały w pobliżu stacji paliw Orlenu przy ulicy Składkowskiego w Gąbinie. – Być może ktoś ma nagranie z rejestratora jazdy. Prosimy o kontakt także osoby, które mogły zauważyć coś nietypowego we wspomnianym czasie wokół stacji paliw. Oczywiście gwarantujemy anonimowość – mówi K. Piasek.
Informacje można przekazywać pod numerami telefonów 24 266 15 60 lub alarmowym 997.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Nieme kino z muzyką na żywo

18 sierpnia (sobota) o godz. 22.30, na małej scenie starówki obejrzymy film pt. „Ponad śnieg” …

SYGNAŁ/SZUM 2.0: MAZUT / PALCOLOR

17 sierpnia o godz. 20.00 na Scenie Off Off Stowarzyszenia Teatr Per Se odbędzie się …