Najwybitniejszy jogin we Włodkowicu

Jeden z najwybitniejszych i najbardziej wpływowych badaczy jogi na świecie prof. Sat Bir Singh Khalsy z Harvard Medical School wygłosi wykład we Włodkowicu. Opowie o wpływie ćwiczeń jogi na zdrowie i sprawność w świetle badań naukowych.
Wykład odbędzie się 18 maja (sobota) o godz. 17.00 w sali Korkowej, budynek E, w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku (Al. Kilińskiego 12).
Sat Bir Khalsa, PhD, od wielu lat prowadzi zaawansowane badania kliniczne dotyczące przydatności ćwiczeń jogi i medytacji dla poprawy zdrowia psychofizycznego i dobrego samopoczucia. Jest autorem pierwszej książki o jodze wydanej przez Harvard Medical School pt. Your Brain on Yoga i jest redaktorem podręcznika medycznego The Principles and Practice of Yoga in Health Care (Zasady i praktyka jogi w ochronie zdrowia). Od 2005 roku prowadzi kurs Mind-Body Medicine w Harvard Medical School, jest dyrektorem ds. badań w Instytucie Badawczym Kundalini, dyrektorem naukowym Centrum Jogi i Zdrowia Kripalu, redaktorem naczelnym International Journal of Yoga Therapy oraz certyfikowanym instruktorem jogi Kundalini.

rad

Zobacz kolejny artykuł

Otwarcie sezonu food tracków w Sierpcu – vouchery do wygrania!

Już 17-19 maja w Sierpcu będzie można spróbować oryginalnych, smacznych i ciekawe potraw. Od wyjątkowych …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.