Nadesłano pierwsze prace plastyczne na konkurs “Autobusem na koniec świata”

Komunikacja Miejska Płock Sp. z o. o. i Tygodnik Płocki zapraszają do udziału w konkursie “Autobusem na koniec świata”. Nagrodami są: aparat fotograficzny, mp4 i pendrive. Konkurs trwa od 13 listopada do 11 grudnia. W tym czasie należy przynieść lub wysłać do redakcji Tygodnika Płockiego rysunki związane z jazdą autobusem lub wysłać SMS-em dowolny tekst o autobusie (wyglądzie, podróży, pasażerach itp.). Tekstem może być wiersz, przysłowie, opis zalet i wad jazdy autobusem – wszystko, co dotyczy autobusu.
Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży do lat 18, oznacza to, że rysunki i teksty autorstwa dorosłych nie będą brane pod uwagę. Dorośli mogą wysłać SMS-em wiersz, ale tylko wtedy, gdy autorem utworu będzie dziecko. W konkursie można wziąć udział “podwójnie”: można i wysłać SMS, i przynieść rysunek. Jeden autor może przynieść nieskończenie wiele rysunków i wysłać nieskończenie wiele SMS-ów, jednak może on wygrać tylko jedną nagrodę.
Nagrody: I – aparat fotograficzny, II – mp4, III – pendrive otrzymają autorzy trzech najciekawszych rysunków bądź SMS-ów. Ponadto, po zakończeniu konkursu, na łamach i stronie internetowej Tygodnika Płockiego i Komunikacji Miejskiej Płock Sp. z o. o. zostaną opublikowane zwycięskie teksty i rysunki, a także 10 innych wyróżnionych (ale nie nagrodzonych) przez jury tekstów bądź rysunków. Regulamin dostępny jest na stronie internetowej Tygodnika Płockiego i Komunikacji Miejskiej. Zwycięzców powiadomimy o wygranej telefonicznie po zakończeniu konkursu.
Patronem medialnym konkursu jest Katolickie Radio Płock.
Ogólne zasady:
Rysunek: na kartce papieru formatu A4, narysowany kredkami, flamastrami, ołówkiem lub namalowany farbami (kolaże, wycinki z gazet nie będą brane pod uwagę); przyniesiony do redakcji (II piętro) lub wysłany pocztą (na adres: Tygodnik Płocki, ul. Stary Rynek 27, 09-400 Płock) wraz z podanym imieniem, nazwiskiem, wiekiem i numerem telefonu autora. Prace wysłane e-mailem nie będą brane pod uwagę.
SMS – Aby wziąć udział w konkursie, wyślij SMS (bez polskich znaków) o treści AUTOBUS.wiek.tekst (w miejsce “wiek” wstaw liczbę określającą, ile masz lat, w miejsce “tekst” wpisz wiersz, przysłowie, aforyzm itp.) na numer 72601 (koszt SMS-a 2,46 zł z VAT), np. AUTOBUS.12. Kiedy jadę autobusem,
Autorem prac jest 5-letni Wiktor Hutnik.
Zapraszamy na naszą stronę internetową www.tp.com.pl oraz www.kmplock.eu, gdzie można oglądać prace i czytać teksty nadesłane na konkurs!

(mh)

Zobacz kolejny artykuł

Plan pracy drogowców na 7 czerwca

Starostwo płockie poinformowało o bieżących naprawach na drogach powiatu. Baza nr 1 Koszenie traw w …