Kto je pokocha? Mabel i Wendy szukają domów

Znane wszystkim porzekadło mówi, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Może właśnie jest czas na to, abyś Ty, drogi czytelniku. znalazł swojego towarzysza na dobre i złe. Płockie Towarzystwo Zwierząt Arka poszukuje kochającego domu dla dwóch suczek – Mabel i Wendy.
Wszystkich szczeniaków, które urodziły się na opuszczonej posesji było osiem. Jeden piesek zaginął, zanim szczeniaki zostały opięte opieką wolontariuszy towarzystwa. Ich pierwsze tygodnie nie należały do łatwych. Maluchy były zapchlone i zarobaczone. Niestety, ze względu na brak miejsc w domach tymczasowych, wolontariusze nie mogli ich zabrać od razu. Nagłośnili jednak sprawę, dzięki czemu pięć piesków znalazło już nowe domy. Kiedy zwolniły się miejsca w domach tymczasowych, dwa ostatnie szczeniaki zostały zabrane z dotychczasowego miejsca. Suczki zostały odpchlone i odrobaczone, niebawem zostaną zaszczepione.
Wszystko wskazuje na to, że wyrosną na zwierzęta średniej wielkości. Choć są do siebie podobne fizycznie to mają zupełnie inne charaktery. Jedna jest bardziej energiczna, natomiast druga spokojniejsza. Jak wszystkie szczeniaki domagają się uwagi i czułości. W obecnym domu tymczasowym przebywają z psami i kotami, więc nie będzie problemu, aby odnalazły się w domu z innymi zwierzakami.
Płockie Towarzystwo Pomocy Zwierzętom ARKA poszukuje dla Mabel i Wendy nowych kochających opiekunów. Warunkiem adopcji szczeniaków jest spełnienie warunków adopcyjnych. Informacje w tej sprawie można uzyskać pod nr tel. 663 883 833 lub poprzez profil na Facebooku https://www.facebook.com/p.t.p.z.ARKA/.
(ek)

Zobacz kolejny artykuł

Wieczory Dobrej Myśli

Szkoły Katolickie w Płocku zapraszają na cykl spotkań „Wieczory Dobrej Myśli”. Pierwsze z nich odbędzie …