Kręgle, muzyka i myto. Studenci przygotowują się do juwenaliów

Na siedem dni wspaniałej muzyczno-sportowej zabawy zapraszają płocczan studenci. Tegoroczne święto żaków rozpoczyna się w poniedziałek 20 maja i potrwa do 26 maja.
Jak co roku wydarzenie organizowane jest we współpracy płockich samorządów studenckich: Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej Filia w Płocku, Radę Uczelnianą Samorządu Studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku oraz Parlament Studentów Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku.
Jak będzie w tym roku? Jak zapowiadają organizatorzy tegoroczne juwenalia, to siedem dni mega zabawy, koncertów i wydarzeń, niesamowita atmosfera i niepowtarzalni ludzie.
A na juwenaliowej scenie przewiną się znani, lubiani wykonawcy i kilka gatunków muzyki: disco polo, hip hop, reggae. W czwartek, 23 maja, zaśpiewają Wilki. Także 23 maja zagra Maleo Reggae Rockers, zespół Akcent i zaśpiewa Zenek Martyniuk. Również 23 maja na Juwenaliowej scenie także – Dwa Sławy. Wszystkie koncerty odbędą się na terenach zielonych przy Politechnice Warszawskiej.
Wydarzeniom muzycznym będą towarzyszyły sportowe imprezy. W tym roku zaplanowany jest między innymi turniej piłki nożnej, który odbędzie się 21 maja o godzinie 15.00 w hali sportowej Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica. I po raz IV turniej w kręgle.
Jak co roku zbierane będzie myto. Studenci wpisowe za wjazd do miasta będą zbierali w piątek, 24 maja.

rad

Zobacz kolejny artykuł

Strażnicy miejscy na rowerach

Ma być szybko, skutecznie i ekologicznie. Dziś sezon na rowerowe patrole rozpoczęli płoccy strażnicy miejscy. …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.