Krajowa „sześćdziesiątka” w Łącku zablokowana

Dziś (środa, 30 grudnia) około godziny 7.40 doszło do wypadku na drodze krajowej nr 60 w Łącku. – Mamy informację o czołowym zderzeniu dwóch samochodów, w tym jednego nauki jazdy. W miejscu wypadku są utrudnienia w ruchu – mówi rzecznik prasowy płockiej policji Krzysztof Piasek.
Na miejscu są strażacy z PSP i OSP oraz ekipy pogotowia. – Poszkodowane zostały trzy osoby. Do jednej z nich strażacy musieli wykonać dostęp. Do wypadku doszło około 500 metrów za rondem w Łącku, w kierunku Gostynina – mówi rzecznik Państwowej Straży Pożarnej Edward Mysera.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Skrzyżowanie ul. Łukasiewicza z Tysiąclecia i Miodową częściowo zamknięte

W czwartek, 19 lipca drogowcy zamkną częściowo skrzyżowanie ul. Łukasiewicza z Tysiąclecia i Miodową. Nie …

Plan pracy drogowców na 19 lipca

Starostwo płockie poinformowało o bieżących naprawach na drogach powiatu. Baza nr 1 Ścinka poboczy w …

Jeden komentarz

  1. Wcale mnie to nie dziwi że w tym miejscu doszło do wypadku ponieważ po zmodernizowaniu trasy krajowej nr 60 na odcinku od Grabiny Do Rogożewka w kierunku Gostynina tylko za Łąckiem na odcinku 2 km można bezpiecznie wyprzedzić pojazd który np jak nauka jazdy jedzie powoli i ostrożnie ( niewspominając niedzielnych kierowców) NA TEJ TRASIE NIEMA JAK SIĘ BEZPIECZNIE WYPRZEDZIĆ!!! (OD ŁĄCKA DO WOLI ŁĄCKIEJ ZLIKWIDOWANO! PAS POBOCZA NA KTÓRY MOŻNA BYŁO UCIEC GDY WARIACI WYPRZEDZALI NA TRZECIEGO.) Modernizacja trasy nie usprawniła ruchu a go tylko utrudniła i spowolniła. Jeden plus niema dziur i kolein.
    Tak teraz usprawnia sie ruch u nas w Polce tak jak i w Płocku wybudowano niepotrzebnie dwa ronda na skrzyżowaniu Szpitalnej z Traktową i Maszewskiej z Dobrzyńską. Brawa!!! dla projektanta za spowolnienie do pędu ślimaka ruchu!!! Brawa!!! dla projektanta modernizacji trasy Płock -Gostynin za brak możliwości wyprzedzania ślimaków!!!
    Dziś czas jest na wagę złota! Tak samo jak życie!