Kradzieże narzędzi i butli z gazem. Złodzieje nie próżnowali

W ciągu minionej doby płoccy policjanci odnotowali 19 kolizji drogowych – 16 na ulicach Płocka i 3 na drogach powiatu. W Kozłowie – gmina Drobin – funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Do izby wytrzeźwień policjanci odwieźli 11 osób.
Pomiędzy 20 a 21 grudnia w miejscowości Szeligi – gmina Słupno – złodzieje włamali się do domu. Ukradli elektronarzędzia i uszkodzili wyposażenie. Straty oszacowano na około 8,9 tys. złotych.
21 grudnia w Bodzanowie nieznani sprawcy włamali się do stojaka z butlami gazowymi i ukradli butle z gazem. Straty oszacowano na blisko półtora tysiąca złotych.
Także wczoraj w Łagiewnikach włamywacze dostali się do budowanego domu. Ich łupem padły elektronarzędzia. Straty oszacowano na około 1,4 tys. złotych.
W Płocku przy ulicy Parowej złodzieje włamali się do magazynu i ukradli elektronarzędzia. Straty oszacowano na około 15,2 tys. złotych.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Odnaleziono zaginionego mężczyznę

Płoccy policjanci odnaleźli 65-latka z Płocka. Leszek Wiśniewski został odnaleziony w Płocku, dzięki informacjom zamieszczonym …

Policja szuka zaginionego mężczyzny

Płoccy policjanci poszukują 65-letniego płocczanina – Leszka Wiśniewskiego. – Mężczyzna wyszedł na spacer 15 września …