Kradzież w Woźnikach, wypadek w Białej

Dziś około godziny 5.20 doszło do wypadku w Białej. – Policjanci płockiej drogówki wstępnie ustalili, że 24-letni mieszkaniec powiatu płockiego kierujący samochodem marki Mazda stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Kia, którym kierował 34-latek, także z powiatu płockiego. W wyniku zdarzenia troje pasażerów przewiezionych zostało do szpitala – informuje sierż. sztab. Marta Lewandowska z płockiej policji.
W Woźnikach, w gminie Radzanowo, nieznani sprawcy ukradli bramę z furtką. Straty oszacowano na około 3,5 tys. złotych
W jednym z marketów spożywczych doszło do kradzieży słodyczy i kosmetyków o łącznej wartości około 620 złotych. Sprawcy zatrzymani zostali przez ochronę, przekazani policji, przebywają w policyjnym areszcie.
W ciągu minionej doby płoccy policjanci odnotowali 6 kolizji drogowych – 5 na ulicach Płocka i jedną w powiecie. W Płocku na al. Piłsudskiego funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Do izby wytrzeźwień mundurowi odwieźli 5 osób.
We wtorek, 29 stycznia do godz. 14.00 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego pełnić będą służbę w radiowozie nieoznakowanym z wideorejestratorem na trasie Płock – Bielsk – Drobin – Płock.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Wyjątkowy grób pański w parafii Czermno

Wielkanoc to najważniejsze święto kościołów chrześcijańskich. Jego obchody mają wyjątkowe znaczenie dla wszystkich wierzących. W …

Jeden komentarz

  1. Bardzo proszę o kontakt pasażerów poszkodowanych w tym wypadku lub ich rodzinę. KOntakt na e-mail nowicka.mo@op.pl