Kradzież kabli elektrycznych

W ciągu minionej doby płoccy odnotowali 8 kolizji drogowych – 6 na ulicach Płocka i 2 na drogach powiatu. Funkcjonariusze zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców w miejscowościach Stara Biała i Mokrzk. Do izby wytrzeźwień mundurowi odwieźli 4 osoby.
8 października z byłego targowiska przy ulicy Bielskiej w Płocku złodzieje ukradli przewody elektryczne. Straty oszacowano na około 6 tysięcy złotych.
9 października na parkingu przy ulicy Gradowskiego, nieznany sprawca uszkodził karoserię opla. Straty oszacowano na około półtora tysiąca złotych.
W czwartek, 11 października do godz. 14.00 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnili służbę w radiowozie nieoznakowanym z wideorejestratorem na drodze krajowej nr 62 w Płocku i w gminie Nowy Duninów, a w godz. 14.00 – 22.00 w Płocku i gminach Gąbin oraz Słubice.
W środę, 10 października do Komisariatu Policji w Płocku na osiedlu Podolszyce zgłosiła się mieszkanka osiedla, która przekazała znaleziony portfel z pieniędzmi. Zguba czeka na właściciela w Komisariacie. – Portfel znalazła uczciwa mieszkanka osiedla, która około godziny 8.30 spacerowała z psem na ul. Armii Krajowej w rejonie Spółdzielni Mieszkaniowej „Budowlani”. W portfelu nie ma żadnych dokumentów, są tylko pieniądze. Osoba, która zgubiła dzisiaj sporą gotówkę proszona jest o osobisty kontakt z Komisariatem Policji w Płocku przy ul. Armii Krajowej 62, aby odebrać zgubę – informuje rzecznik prasowy płockiej policji asp. szt. Krzysztof Piasek.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Wernisaż wystawy „Niepodległa”

11 października o godz. 17.00 Książnica Płocka zaprasza na otwarcie wystawy „Niepodległa. Ta wyśniona, wymarzona, …

Plan pracy drogowców na 11 października

Starostwo płockie poinformowało o bieżących naprawach na drogach powiatu. Baza nr 1 Profilowanie równiarką drogi …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.