Konkurs z telefonami komórkowymi – jak bezpiecznie dostać się na Politechnikę?

W najbliższą środę, 12 czerwca o godzinie 12.00 w Auli PW przy ul. Łukasiewicza 17 odbędą się zajęcia dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Będą połączone z interaktywnym konkursem dla uczestników. Wydarzenie pod nazwą „Jak (bezpiecznie) dostać się na Politechnikę (i w każde inne miejsce)” organizowane jest wspólnie z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Płocku.
Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli marszałek województwa mazowieckiego oraz prezydent Płocka. Jego celem jest uświadamianie młodzieży, jak ważne jest przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, a także popularyzowanie prawidłowych zachowań i związane z tym budowanie bezpieczeństwa na drogach. Tematyka ta jest szczególnie istotna w kontekście zbliżających się wakacji, wzmagającego się ruchu rowerowego oraz często niedostatecznej znajomości przepisów ruchu drogowego wśród młodzieży. Organizatorzy proszą o zabranie telefonów komórkowych z dostępem do internetu (będą potrzebne w konkursie).
Do udziału w wydarzeniu organizatorzy zapraszają uczniów szkół ponadpodstawowych. Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mailowy: promocja.plock@pw.edu.pl lub tel. 24 367 21 40 do dnia 7 czerwca.

rad

Zobacz kolejny artykuł

W Gostyninie pobiegną na szpilach

Już w najbliższą niedzielę, 9 czerwca w Gostyninie odbędzie się Bieg Zamkowy. Jest to plenerowa …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.