Kolejny tragiczny wypadek na drogach powiatu płockiego

W poniedziałek, 3 grudnia około godziny 22.15 doszło do tragicznego wypadku w miejscowości Kuchary, w gminie Drobin. – Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierowca opla astry, 19-letni mieszkaniec powiatu płockiego, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca jechał sam. W wyniku zdarzenia poniósł śmierć na miejscu – informuje rzecznik prasowy płockiej policji asp. szt. Krzysztof Piasek.
W ciągu minionej doby płoccy policjanci odnotowali 14 kolizji drogowych – 11 na ulicach Płocka i 3 na drogach powiatu. Do izby wytrzeźwień mundurowi odwieźli 7 osób.
3 grudnia w Grabinie złodzieje włamali się do domu weselnego. Ukradli kosę spalinową. Wartość strat oszacowano na około 700 złotych.
W Płocku z parkingu przy ul. Targowej nieznani sprawcy ukradli ciągnik siodłowy DAF z naczepą KOEGEL. Wartość strat oszacowano na około 450 tys. złotych.
We wtorek, 4 grudnia od godziny 16.00 do północy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnili służbę w radiowozie nieoznakowanym z wideorejestratorem w Płocku oraz w gminach Gąbin i Łąck.
(jac)

Fot. OSP Drobin

Zobacz kolejny artykuł

Strażnicy miejscy na rowerach

Ma być szybko, skutecznie i ekologicznie. Dziś sezon na rowerowe patrole rozpoczęli płoccy strażnicy miejscy. …