Koduj w Płocku po raz pierwszy

W czwartek, 21 lutego zbiorą się płoccy koderzy, żeby porozmawiać o nowinkach ze świata programistycznego. Początek spotkania o godz. 17:45 w Przetworni przy ulicy Synagogalnej.
Będzie można poznać kolegów po fachu oraz posłuchać o tworzeniu aplikacji mobilnych lub trendach w projektowaniu oprogramowania. Będzie to pierwsze spotkanie organizowane pod szyldem „Koduj w Płocku” i zapraszamy wszystkich zainteresowanych do przybycia oraz aktywnego uczestnictwa – informuje Michał Szafrański, który podczas spotkania poprowadzi dwie prezentacje.
Celem „Koduj w Płocku” jest integracja programistów z naszego miasta, wymiana doświadczeń i zdobywanie wiedzy. Na cyklicznych, comiesięcznych spotkaniach poruszymy dwa tematy z obszaru wytwarzaniu oprogramowania i podyskutujemy o nich. W przyszłości planujemy również organizować całodniowe warsztaty, na które uczestnicy przyjdą ze swoimi komputerami, a wyjdą z napisaną własną aplikacją i ogromem wiedzy praktycznej. Naszym marzeniem jest wtajemniczenie jak największej liczby osób w arkana programowania i pokazanie, że nie jest to czarna magia, a kodować może każdy, kogo to zainteresuje.
Pierwsze spotkanie odbędzie się 21 lutego o godzinie 17.45 w Staromiejskim Centrum Biznesu Przetwornia, ul. Synagogalna 4 w Płocku.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Wyjątkowy grób pański w parafii Czermno

Wielkanoc to najważniejsze święto kościołów chrześcijańskich. Jego obchody mają wyjątkowe znaczenie dla wszystkich wierzących. W …