Już niedługo Majunia 2019!

W sobotę 11 maja, w godz. 19.00 – 00.00 tradycyjnie w Zielonym Ogródku przy pl. Dąbrowskiego 2a (MOSiR Płock) odbędzie się Majunia, czyli festiwal towarzyszący Piknikowi Europejskiemu.
W tym roku przed płocką publicznością wystąpi reprezentant QueQuality -hiphopowy KARTKY. Towarzyszyć mu będzie Przyłu, a muzyką zajmie się Indeb. Koncert rozpocznie się o godz 20.00.
W ogrodku MOSiRu zagości następnie LUA PRETA. Jest to projekt muzyczny legendarnego hiphopowego DJ’a  Mental Cut i Luzji Avelino portugalskiej wokalistki, który przeniesie wszytskich w krainę egzotycznej Afryki okraszonej muzyką elektroniczną.
Hip hop i afrofouse tego wieczoru uzupełni house i techno w wykonaniu dj i producenta muzycznego Vidno z Otake rec. , DJ’a Akaone z płockiej palma rec. oraz wuja Marcela. Oprawą wizualną imprezy zajmie się  VJ Magda z płockiego Kombinatu.
Po części koncertowej Majuni organizatorzy zapraszają na after party w klubie Dom Muzyki, na którym „Co to jest techno?” pokaże DTEKK z białostockiego Up to date festiwalu.
Bilety na imprezę w cenie 10 zł dostępne są już w Bileterii POKiS (ul.Jakubowskiego 10) oraz w Zachęcie (ul. Grodzka 9).
(jb)
Fot. materiały organizatora

Zobacz kolejny artykuł

Zaginiony widziany był w Parzeniu. Poszukiwania nadal trwają

Przed południem pisaliśmy o zaginionym płocczaninie. Kilka godzin później do policji dotarły informacje, mogące pomóc …