Najnowsze informacje

Od jutra linie 4 i 24 na nowych trasach

Od soboty 17 grudnia autobusy linii nr 4 i 24 pojadą nową trasą m. in. do Szpitala św. Trójcy i Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej.
Autobusy obu linii pojadą nową trasą – z ul. Kolegialnej skręcą w pl. Obrońców Warszawy, ul. Kościuszki, pl. Dąbrowskiego, ul. Warszawską i ul. Kilińskiego. Następnie obie linie wracają na dotychczasowe swoje trasy (linia nr 4 w ul. Wyszogrodzką, linia nr 24 w Al. Jachowicza).
W przeciwnym kierunku linie skręcą z ul. Kilińskiego (przy zoo) w ul. Warszawską przez pl. Dąbrowskiego, ul. Kościuszki dojadą do pl. Obrońców Warszawy i dalej docierają do ul. 1 Maja, z której w lewo skręcą w ul. Sienkiewicza, gdzie wracają na dotychczasowe trasy.
Uruchomiono także nowe dwie pary przystanków:
• pl. Obr. Warszawy – na jezdni zachodniej pl. Obrońców Warszawy (między ulicami Kolegialną a Kościuszki, w obydwu kierunkach);
• Szpital św. Trójcy – na placu gen. J. Dąbrowskiego (w obydwu kierunkach) – przystanek w kierunku al. Kilińskiego zlokalizowany jest przy skrzyżowaniu z ul. Zacisze (przy PWSZ), przystanek w kierunku pl. Obrońców Warszawy znajduje się przy siedzibie MOPS.
W związku z powyższym autobusy linii 4 i 24 nie będą się już zatrzymywać na przystankach: pl. Obr. Warszawy (na ul. Kolegialnej, w zastępstwie zatrzymają się na nowym przystanku na placu Obrońców Warszawy), Gradowskiego (na ul. Kolegialnej) i Misjonarska (na ul. Sienkiewicza).
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Nieme kino z muzyką na żywo

18 sierpnia (sobota) o godz. 22.30, na małej scenie starówki obejrzymy film pt. „Ponad śnieg” …

SYGNAŁ/SZUM 2.0: MAZUT / PALCOLOR

17 sierpnia o godz. 20.00 na Scenie Off Off Stowarzyszenia Teatr Per Se odbędzie się …