Jeden wypadek i prawie 30 kolizji. Weekend w policyjnych statystykach

W miniony weekend płoccy policjanci odnotowali 28 kolizji drogowych. W sobotę na drodze krajowej nr 60 w miejscowości Tchórz doszło do zderzenia dwóch volkswagenów. – Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem volkswagen passat, mieszkaniec powiatu płockiego, podczas wykonywania manewru skrętu z drogi krajowej w lewo został uderzony z tyłu przez kierującego innym volkswagenem passatem, mieszkańca woj. lubelskiego. W wyniku zdarzenia trzy osoby jadące w pojeździe, który został uderzony, i jedna osoba z pojazdu, który uderzył, zostały przewiezione do szpitala – informuje rzecznik prasowy płockiej policji st. asp. Krzysztof Piasek.
Policjanci zatrzymali pięciu nietrzeźwych kierowców: w Płocku na ul. Łukasiewicza i Zielonej oraz w Nowych Draganiach, Wilczkowie i Woli Brwileńskiej. Do izby wytrzeźwień funkcjonariusze odwieźli 50 osób. Najwięcej, bo aż 21 z soboty na niedzielę.
20 grudnia nieznany sprawca włamał się do jednego z mieszkań w Gąbinie. Ukradł butelkę wódki.
Dzień później do dwóch kradzieży doszło w Płocku. W jednym z lokali przy ul. Grodzkiej nieznany sprawca ukradł torebkę, w której były między innymi pieniądze i telefon komórkowy. Portfel z dokumentami i pieniędzmi został skradziony jednemu z klientów hipermarketu przy ul. Wyszogrodzkiej.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Oszustki okradły seniorkę w Emilianowie

Policjanci wyjaśniają okoliczności kradzieży, której dokonały dwie kobiety w Emilianowie. We wtorek, 18 września po …

Pijany pieszy pod kołami ciężarówki

Gostynińscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło we wtorek, 18 września wieczorem w Pomarzankach. …