Najnowsze informacje

Fotograficzne spotkanie w zoo. W Nowy Rok

Zimowe fotograficzne safari, podglądanie nowo powstającego akwarium i ognisko – to atrakcje IV Pleneru Noworocznego organizowanego przez Płocką Grupę Fotograficzną. Przyjść może każdy. Warto wziąć ze sobą aparat fotograficzny, choć ostatecznie telefon komórkowy z funkcją robienia zdjęć też wystarczy.
Zbiórka – w Nowy Rok, czwartek, o godz. 11.45 na mostku przy wejściu do zoo. Z wybiciem południa powstanie pamiątkowe zdjęcie uczestników. Warto zaszaleć z przebraniem, zabrać ze sobą co najmniej czapki Świętego Mikołaja, tym bardziej że przewidziana jest nagroda za najciekawsze przebranie,
Obok zabaw z aparatem PGF proponuje również spacer po ogrodzie zoologicznym. Pracownicy zoo mają zdradzić parę ciekawostek z życia ogrodu. Na koniec trasa zawiedzie wszystkich na ognisko na placu Przy Grzybku (kiełbasę, pieczywo i termos z herbatą każdy zabiera we własnym zakresie). – W ubiegłym roku w naszym spacerze fotograficznym wzięło udział 60 osób. Wiemy, że 1 stycznia trudno jest wstać z łóżka, ale zachęcamy do podjęcia tego wyzwania również i tym razem – zaprasza Arkadiusz Gmurczyk szef PGF-u.
Dodajmy, że po plenerze na stronie PGF-u powstanie pamiątkowa galeria fotografii. Przewidziany jest też konkurs z nagrodą na najlepsze zdjęcie z pleneru.
BeeS

Zobacz kolejny artykuł

Nieme kino z muzyką na żywo

18 sierpnia (sobota) o godz. 22.30, na małej scenie starówki obejrzymy film pt. „Ponad śnieg” …

SYGNAŁ/SZUM 2.0: MAZUT / PALCOLOR

17 sierpnia o godz. 20.00 na Scenie Off Off Stowarzyszenia Teatr Per Se odbędzie się …