Energia i media techniczne w produkcji. Na początku kwietnia w Płocku odbędzie się konferencja

Zarządzanie energią i mediami technicznymi w produkcji to główne tematy Konferencji Technicznej, która odbędzie się 3 kwietnia w Płocku. Organizatorem spotkania jest firma Axon Media.
3 kwietnia w Płocku, w hotelu Czardasz odbędzie się bezpłatna Konferencja Techniczna „Energia i media techniczne w zakładach produkcyjnych” skierowana do kadry technicznej i zarządzającej poszukującej konkretnych rozwiązań na optymalizację działań podejmowanych przy procesie produkcji.
Udział w wydarzeniu to okazja do zapoznania się z rozwiązaniami technologicznymi, które poprzez analizę stanu obecnego, automatyczne monitorowanie zużycia mediów technicznych i ich jakości oraz opracowanie systemów przekazywania informacji, umożliwiają prowadzenie płynnej produkcji i uzyskanie znaczących oszczędności w przedsiębiorstwie.
Organizatorzy zapewniają udział we wszystkich prelekcjach oraz warsztatach, pakiet materiałów konferencyjnych, dostęp do prasy branżowej, przerwy kawowe, imienny Certyfikat Uczestnictwa.
Ciekawym uzupełnieniem konferencji będą z pewnością praktyczne warsztaty. Podczas dwóch równoległych sesji uczestnicy będą mieli szansę na pogłębienie poruszanych zagadnień – „Sprężone powietrze w praktyce” lub „Energia pod kontrolą”.
Wydarzenie wspierają: Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Krajowa Izba Gospodarcza, Marszałek Województwa Mazowieckiego oraz Prezydent Miasta Płocka.
Kontakt do Organizatora: rejestracja@axonmedia.pl. Rejestracja na stronie internetowej www.axonmedia.pl/konferencje/rejestracja/energia-i-media-techniczne-kwiecien-2019-plock/.
Axon Media (www.axonmedia.pl) to doświadczony organizator specjalistycznych konferencji i spotkań branżowych, poświęconych trendom, rozwiązaniom oraz możliwościom dla firm produkcyjnych z zakresu automatyki i robotyki, Utrzymania Ruchu, intralogistyki, bezpieczeństwa oraz efektywności energetycznej. Na przestrzeni ostatnich 4 lat zorganizowaliśmy ponad 60 Konferencji Technicznych w największych miastach w Polsce. Ciągle dążymy do tego, aby nasze spotkania były platformą wymiany doświadczeń w zakresie najnowszych rozwiązań i możliwości efektywnego oraz bezpiecznego procesu wytwarzania i dbamy o to, aby ich głównym celem była promocja wdrażania nowych technologii, a także zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstw produkcyjnych w Polsce.
Jednodniowa formuła konferencyjno-warsztatowo-konsultacyjna stwarza możliwość zapoznania się z przykładami i nowościami z danego zakresu, a także jest szansą na bezpośrednie doradztwo ze strony obecnych partnerów wydarzenia.

(jac)

Fot. Materiały organizatora

 

 

 

 

Zobacz kolejny artykuł

Strażnicy miejscy na rowerach

Ma być szybko, skutecznie i ekologicznie. Dziś sezon na rowerowe patrole rozpoczęli płoccy strażnicy miejscy. …