Dwa wypadki: cztery osoby ranne

Do dwóch poważnych wypadków doszło w Płocku i w Ciółkowie (gm. Radzanowo).
– 14 maja doszło do wypadku na skrzyżowaniu ul. Bielskiej i ul. Chopina. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący suzuki jadąc ul. Chopina, wjechał na skrzyżowanie, na którym nie działała sygnalizacja świetlna. Wymusił tym samym pierwszeństwo przejazdu kierującemu volkswagenem, który jechał ul. Bielską. W wyniku zdarzenia kierujący oraz pasażerka suzuki zostali ranni i przewiezieni do szpitala. Drugi wypadek miał miejsce w Ciółkowie (gm. Radzanowo). Policjanci ustalili, że kierująca hondą, skręcając w lewo, wymusiła pierwszeństwo przejazdu kierującemu bmw. W wyniku tego manewru doszło do zderzenia. Siła uderzenia była tak duża, że auta zderzyły się z kolejnymi pojazdami: skodą i alfą romeo. W zdarzeniu zostały ranne dwie osoby, które przewieziono do szpitala – informuje oficer prasowy płockiej policji asp. szt. Krzysztof Piasek.
13 maja doszło do pożaru domku letniskowego w Więcławicach (gm. Brudzeń Duży). Szacowana wartość strat to 50 tysięcy złotych.
14 maja doszło łącznie do 14 kolizji, 12 na drogach Płocka i dwóch na terenie powiatu. Policjanci doprowadzili do izby wytrzeźwień 10 osób.
We wtorek, 15 maja patrol w nieoznakowanym radiowozie wyposażonym w wideorejestrator będzie można spotkać na trasie Płock – Załuski w godzinach 16.00-24.00.
(e.k)

Zobacz kolejny artykuł

Pijany pieszy pod kołami ciężarówki

Gostynińscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło we wtorek, 18 września wieczorem w Pomarzankach. …

Plan pracy drogowców na 19 września

Starostwo płockie poinformowało o bieżących naprawach na drogach powiatu. Baza nr 1 Pomiar ruchu na …

Jeden komentarz

  1. wypadek.wrp

    Osoby podróżujące BMW lub ich rodzinę bardzo proszę o kontakt trybisz-a@o2.pl