Dobrzykowska zamknięta dla ruchu: nasyp przy remontowanej ulicy może się osunąć

Od poniedziałku, 10 grudnia, zamknięty dla ruchu jest remontowany odcinek ulicy Dobrzykowskiej. Nowa organizacja ruchu będzie obowiązywać do końca roku.
W poniedziałek wykonawca remontu ulicy Dobrzykowskiej poinformował o konieczności zamknięcia dla ruchu ulic Dobrzykowskiej i Nadwiślańskiej. Wszystko przez możliwość osunięcia się sąsiadującego z ulicami nasypu. – Nie istnieje bezpośrednie zagrożenie dla życia i zdrowia ludzi – zapewnia Konrad Kozłowski z zespołu spraw medialnych Urzędu Miasta.
Do 31 grudnia zostały wprowadzone objazdy. Zmiana polega na całkowitym wyłączeniu z ruchu ul. Dobrzykowskiej i Nadwiślańskiej oraz wprowadzeniu objazdu następującą trasą: rondo 19 Pułku Piechoty Odsieczy Lwowa (skrzyżowanie DK 60 62 i DW 575) – trasa ks. J. Popiełuszki (DK 60 62) – DK 60 – Łąck (DW 577) – Gąbin (DW 574) – Dobrzyków.
Inaczej pojadą także autobusy linii nr 21 do Gąbina. – Od ronda 19 PP Odsieczy Lwowa objazd skierowany będzie przez drogę krajową nr 60, dalej ul. Browarną, Ciechomicką do drogi wojewódzkiej 574 w kierunku Gąbin Dworzec. Na trasie objazdu, w obu kierunkach, obowiązuje wjazd na pętlę Tokary – informuje rzecznik prasowy Komunikacji Miejskiej Anna Kicińska.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Odnaleziono zaginionego mężczyznę

Płoccy policjanci odnaleźli 65-latka z Płocka. Leszek Wiśniewski został odnaleziony w Płocku, dzięki informacjom zamieszczonym …

Policja szuka zaginionego mężczyzny

Płoccy policjanci poszukują 65-letniego płocczanina – Leszka Wiśniewskiego. – Mężczyzna wyszedł na spacer 15 września …