Deble w Bodzanowie

W Bodzanowie odbyła się III edycja deblowego turnieju tenisa stołowego o puchar wójta gminy „Tenis stołowy łączy pokolenia”.
W turnieju zorganizowanym przez gminę Bodzanów i Gminne Centrum Kultury i Sportu, wystartowało 14 debli z Warszawa, Płońska, Sochocina, Łomnej, Małej Wsi, Nowego Duninowa, Siedlina oraz z Bodzanowa. Zanim zawodnicy rozpoczęli rywalizację turniej uroczyście otworzył wójt Bodzanowa, Jerzy Staniszewski.
Zwycięzcami rywalizacji zostali zawodnicy z Sochocina Marek Kamiński i Piotr Michalski. Marek Kamiński to aktualnym wicemistrzem Polski w kategorii weteran. Drugą lokatę wywalczyła para z miejscowości Łomna (pow. nowodworski) Kamil i Dominik Ocipka, a na trzecim miejscu uplasowała się para z Płońska Paweł i Łukasz Brzeszkiewicz.
Statuetkę dla najmłodszego tenisisty otrzymał zaledwie dziewięcioletni Miłosz Milczarski z Nowego Duninowa, zaś najstarszym zawodnikiem był Marek Kamiński. Dla najlepszych trzech par nagrody rzeczowe ufundowała powiatowa radna Magdalena Kołodziejska.

gsz

Zobacz kolejny artykuł

Wypadek w Ciółkowie

Wczoraj (środa, 15 maja) doszło do wypadku w Ciółkowie. – Policjanci wykonujący czynności na miejscu …