Co łączy słoneczniki, rój pszczół i logo Toyoty?

Najzdolniejsi uczniowie z płockich szkół mają okazję poznać i rozwiązać tajemnice niezwykłych zagadek. I dowiedzieć się, co łączy słoneczniki, piosenkę „Cryin” zespołu Aerosmith, katedrę Notre Dame, rój pszczół i logo Toyoty? Odpowiedzi na te pytania znajdą ciekawi świata i chcący wiedzieć więcej uczniowie dowiedzą się na zajęciach prowadzonych w DELTAKLUBIE.
Chętni już mogą zapisywać się do udziału w kolejnej edycji zajęć. W tym roku odbywać się ona będzie już po raz XV. A uczniów zaprasza Stowarzyszenie Inicjatyw Edukacyjnych „DELTA”. Uczestnicy zajęć mogą rozwijać swoje uzdolnienia w dziedzinie chemii, matematyki i fizyki. Weryfikują i prezentują swoją wiedzę i umiejętności w konkursach i olimpiadach, biorą udział w wycieczkach naukowych, zwiększają swoje szanse na dostanie się do wymarzonej szkoły. Objęci są też opieką psychologiczno-pedagogiczną.
Uczniowie zainteresowani udziałem w projekcie mogą rejestrować się na stronie: www.deltaklub.plock.edu.pl Termin rejestracji elektronicznej upływa 16 czerwca.
Dla wszystkich zgłoszonych uczniów 18 czerwca o godz. 13.00 w siedzibie MSCDN Wydział w Płocku, ul Gałczyńskiego 26, odbędzie się test diagnostyczny. Uczniowie zobowiązani są przynieść ze sobą zgodę rodziców na udział w diagnozie (formularz w załączeniu oraz na stronie internetowej projektu www.deltaklub.plock.edu.pl).
Dodatkowych informacji o projektach udziela: Marzenna Kuć, tel. 024 366 5 366 wew.122, e-mail: marzenna.kuc@mscdn.edu.pl.
Projekt edukacyjny DELTAKLUB dotowany jest przez Miasto Płock.

rad

Zobacz kolejny artykuł

Dwaj pijani motorowerzyści zatrzymani

Z karą do nawet dwóch lat więzienia muszą liczyć się dwaj motorowerzyści, którzy pod wpływem …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.