„Bałwankowa kraina” w SDK. Bezpłatne wejściówki 21 i 22 lutego

PKN ORLEN będzie kontynuował organizację bezpłatnych przedstawień teatralnych dla dzieci w ramach projektu ORLEN DLA PŁOCKA – „Dzieciństwo z uśmiechem”. Najmłodsi widzowie zobaczą w tym roku 11 przedstawień.
Każda ze sztuk zostanie zagrana dwukrotnie w ciągu dnia o różnej porze. Najbliższe przedstawienie pt. „Bałwankowa kraina” zostanie zaprezentowane 25 lutego dwukrotnie, najpierw o godz. 11:00, a następnie o 14:00.
Będzie to pierwsze przedstawienie w tym roku, a już dwunaste z serii spotkań w projekcie „ORLEN DLA PŁOCKA – dzieciństwo z uśmiechem”. W najbliższą niedzielę organizatorzy zapraszają więc na przepiękną bajkę o bałwankach, które sadzą drzewka i dbają o ochronę środowiska. Główny bohater – bałwanek Jogo – stoczy walkę z Dziurą Ozonową oraz Zadymiaczem. Aktywna pomoc dzieci może sprawić, że ostatnie drzewko planety Ziemia zostanie uratowane i wszystko, jak w każdej bajce, skończy się dobrze.
Opiekunowie zainteresowani udziałem dzieci w przedstawieniu mogą się zgłosić po odbiór bezpłatnych wejściówek do SDK PSM L-W przy ul. B. Krzywoustego 3 jw środę 21 i czwartek 22 lutego. Godziny dystrybucji biletów zostały dostosowane do potrzeb pracujących rodziców i opiekunów. Zaproszenia wydawane będą od godziny 17.00 do wyczerpania dziennego limitu biletów. Należy pamiętać, że na jedno zaproszenie może wejść jeden opiekun z dzieckiem. Jedna osoba może otrzymać maksymalnie dwie wejściówki.
Szczegółowy regulamin dystrybucji biletów w ramach projektu dostępny jest do wglądu w Spółdzielczym Domu Kultury PSM L-W oraz na stronie internetowej pod adresem www.psmlw.pl
„ORLEN DLA PŁOCKA – dzieciństwo z uśmiechem” to projekt zainaugurowany w marcu ubiegłego roku realizowany z myślą o najmłodszych mieszkańcach naszego miasta. Jak wynika ze statystyk cieszył się on ogromnym zainteresowaniem. We wszystkich spektaklach, które odbywały się w Spółdzielczym Domu Kultury Płockiej Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej udział wzięło ponad 4 tysiące najmłodszych widzów w wieku 4-9 lat z opiekunami.
Przez dziesięć miesięcy ubiegłego roku dzieci i ich rodzice mogli oglądać spektakle artystów z całej Polski. Na scenie Spółdzielczego Domu Kultury w Płocku gościło ponad 30 aktorów teatrów m.in. z Łodzi – „Ależ Gustawie!” i „Piccolo”, Torunia – „Teatr Lalek Zaczarowany Świat”, z Wrocławia – „Narodowy Teatr Edukacji im. Adama Mickiewicza”, z Warszawy – „Wędrowny Teatr Lalek Małe Mi”, Słupska – „Teatr Władca Lalek” oraz Gdańska – „Teatr Katarynka”.

Grafika: PKN ORLEN

 

 

 

 

Zobacz kolejny artykuł

Świętujemy Niepodległość

21 września w Ogrodzie Jordanowskim odbędzie się Festyn rodzinny z okazji setnej rocznicy odzyskania przez …

Plan pracy drogowców na 21 września

Starostwo płockie poinformowało o bieżących naprawach na drogach powiatu. Baza nr 1 Pomiar ruchu na …