Atrium Mosty zagra dla WOŚP 12 stycznia

Z okazji zbliżającego się 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Atrium Mosty przygotowało szereg wydarzeń. W tym roku w płockim centrum odbędą się one w sobotę, 12 stycznia w godz. 12.00-18.00. Na klientów czekają m.in. koncerty, występy artystyczne dzieci i młodzieży, kiermasz na rzecz WOŚP oraz animacje dla najmłodszych. Wszystko to połączone będzie z trwającą cały dzień zbiórką pieniędzy.
Już od godziny 12.00 na terenie Atrium Mosty rozpoczną się koncerty lokalnych artystów oraz występy zespołów dziecięcych. O 13.00 na wszystkich gości czeka pokaz judo w wykonaniu UKS Judo Eljot Płock. Środki na rzecz WOŚP będzie można przekazać nabywając produkty na „Pięknym Kiermaszu” zorganizowanym we współpracy z Płockim Stowarzyszeniem Twórców Kultury. Klienci, którzy odwiedzą centrum w tym dniu będą również mogli powędkować „na sucho” ze Szkółką Wędkarską „Kiełbik”, a amatorzy militariów zrobić sobie zdjęcie w wojskowej stylistyce.
Atrakcji nie zabraknie również dla najmłodszych gości płockiego centrum. W planach jest malowanie buziek, zabawy i konkursy.
Wydarzenie uświetni obecność prezydenta Płocka Andrzeja Nowakowskiego, który o 14.30 przywita wszystkich gości i zachęci do udziału w zbiórce. W tym roku wolontariusze Orkiestry zostaną wyposażeni w terminale płatnicze, co w znaczący sposób ułatwi zbieranie środków wśród wszystkich tych, którzy preferują płatności kartą.
Pomaganie jest dziecinnie proste – tak głosi hasło przyświecające WOŚP. Dlatego gorąco zachęcamy do udziału w przygotowanych przez nas atrakcjach. W tak szczytnym celu każdy nasz gest ma znaczenie. Ponieważ tegoroczny Finał WOŚP przypada na niedzielę niehandlową, wraz z miastem Płock zapraszamy do naszego centrum już dzień wcześniej, czyli w sobotę, 12 stycznia – mówi Magdalena Chęcielewska, zastępca dyrektora Atrium Mosty.
(ek)

Zobacz kolejny artykuł

Nocne zderzenie na ul. Kazimierza Wielkiego (AKTUALIZACJA)

Płocka Policja informuje o szczegółach wypadku drogowego, do którego doszło na skrzyżowaniu ul. Kwiatowa – …