AMOS – jedyny taki showroom w Płocku

Jest w Płocku takie miejsce, w którym każda kobieta może choć przez chwilę zapomnieć o codzienności i pomyśleć tylko o sobie. To miejsce dla Pań, które oczekują zmian, i które przede wszystkim ich chcą.
– Dziś w sprzedaży chodzi o coś więcej niż sprzedanie pięknej sukienki czy bluzki. W tym coś chowa się cały marketing stylu życia. Każda kobieta dobrze wie, że ma tylko jedno życie, więc powinna traktować je wyjątkowo i nadzwyczajnie – zapewnia właścicielka AMOS Aleksandra Klimczewska.
Co to oznacza? Niemal dla każdej kobiety coś innego, dla jednej wyjątkowe ubranie, to żywe kolory, odważnie podkreślające jej indywidualność, dla innej najważniejsza jest zachowawczość, skromność, czasami przesadna nijakość. I jedne i drugie na wieszakach w Atelier AMOS przy ulicy Wyszogrodzkiej 84, znajdą coś dla siebie.

Reklama

– Podczas ubiegłorocznych metamorfoz zorganizowanych przez Kolory Nadziei, w których miałam przyjemność uczestniczyć i prowadzić warsztaty ze stylizacji, uczestniczki zmieniły się nie do poznania, a ja zastanawiałem się dlaczego my kobiety nie wyglądamy tak codziennie? Ok, jeśli nie codziennie to z pewnością częściej niż tylko z okazji świąt – zastanawia się stylistka.
I nie ukrywa, że często się zastanawia, dlaczego ludzie boją się podkreślania swojej indywidualności właśnie przez ubranie, przez szczegóły dopasowane do każdego z osobna. Może nie potrafią znaleźć miejsca, gdzie można się dobrze ubrać, a na dodatek skorzystać z porady fachowca?
AMOS oferuje piękne, wyjątkowe rzeczy, które czekają na kobiety, które takich zmian chcą dokonywać i dokonują ich, codziennie. Odwaga, to jedna z głównych idei, która przyświeca marce AMOS.
25 kwietnia w Browar& Restauracja Tumska 13 będzie miał miejsce pokaz mody firmy AMOS, gdzie obok propozycji stylizacji i ubrań dla pań, pokazów fryzur i makijaży, wystąpi gościnnie dobrze znany płockim fanom i nie tylko – Ryszard Wolbach oraz niezwykle żywiołowa Aleksandra Ziemińska wraz z Pawłem Machałą, grającym na gitarze.
– Wielka szkoda, że pokazów mody jest w naszym mieście tak mało, a przecież to na wybiegu projektanci mogą przekazywać swoje idee, wizje świata, propagować markę – zarówno swoją jak i innych. Ten pokaz podobnie jak ubiegłoroczny, w klubie ENKLAVa, będzie zawierał elementy i propozycje polskich projektantów, z którymi mam przyjemność współpracować – zaprasza.
Zdaniem Oli Klimaszewskiej Płock ma nadal duży i niewykorzystany potencjał, który należy wciąż na nowo rozbudzać i pokazywać, że można.
– Dzisiaj sprzedajemy tak naprawdę styl życia przez tworzenie emocji i obrazów, dzięki czemu możemy urealniać nasze potrzeby konfrontując je z oczekiwaniami co do naszego życia. W AMOS, jeśli tylko zechcesz to otrzymasz poradę stylistyczną,znajdziesz coś wyjątkowego tylko dla siebie, kupisz indywidualnie dobraną stylizację i opowiesz mi o swoich potrzebach stylistycznych na przyszłość przy pysznej kawie. A zatem odważcie się moje Drogie na nowe siebie, na nowy styl i wszystko co z nim związane, na nowo jakościowo życie i na nowe doświadczenie.
Więcej informacji można znaleźć w sklepie internetowy Amos Boutique na Facebooku FACEBOOK/AMOSbyAK.

Zobacz kolejny artykuł

Niepełnosprawni sportowcy rywalizują w Nowym Miszewie [ZDJĘCIA]

Już po raz 27. w Domu Pomocy Społecznej „Nad Jarem” w Nowym Miszewie odbywa się …