6 grudnia Niebieski Święty Mikołaj w Galerii Wisła

W czwartek 6 grudnia Galeria Wisła zaprasza na wyjątkowe mikołajki, które będziemy świętować z drużyną Piłki Ręcznej Orlen Wisły Płock. Na wszystkich, którzy w tym dniu odwiedzą Galerię Wisła, ze szczególnym uwzględnieniem najmłodszych, czekają liczne niespodzianki. Dzieci będą mogły liczyć na upominki i prezenty mikołajkowe oraz świetną zabawę w Krainie Mikołaja z udziałem zawodników płockiej drużyny. Pojawią się również sportowe akcenty – ten niezwykły dzień grudnia upłynie pod znakiem konkursów i zabaw z płockimi szczypiornistami, w których będzie można wygrać między innymi gadżety klubowe z podpisami drużyny.
Dla wszystkich będzie to niezwykła okazja do spotkania z zawodnikami, porozmawiania i poznania ich w zupełnie innym otoczeniu niż hala sportowa. Będzie to również dzień, w którym wszyscy kibice i łowcy autografów będą mieli wyjątkową okazję skompletowania swoich kolekcji z podpisami oraz zmierzą się w zabawach sportowych ze swoimi ulubionymi graczami Orlen Wisły Płock.
Ponadto, drużyna zaśpiewa świąteczną piosenkę! Warto przyjść i posłuchać. Galeria Wisła zaprasza!
W trakcie całego dnia odbędzie się zbiórka pieniędzy dla osób potrzebujących. W tym roku wszystkie zgromadzone środki zostaną przekazane na rzecz dzieci z noclegowni w Płocku. Piłkarze przekażą również wartościowe dla kolekcjonerów przedmioty na aukcję, która odbędzie się 8 grudnia w Galerii Wisła. Aukcję poprowadzi prezydent miasta Andrzej Nowakowski.

Zobacz kolejny artykuł

Oszustki okradły seniorkę w Emilianowie

Policjanci wyjaśniają okoliczności kradzieży, której dokonały dwie kobiety w Emilianowie. We wtorek, 18 września po …

Pijany pieszy pod kołami ciężarówki

Gostynińscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło we wtorek, 18 września wieczorem w Pomarzankach. …